Javascript Menu by Deluxe-Menu.com

Звернення
Митрополита Антонія

28 червня 2013 р.Б.

 

КОМУ: ВСІМ СВЯЩЕНИКАМ І ПАРАФІЯМ — УПЦ США

 

ТЕМА: ІНФОРМАЦІЯ ПРО СОБОР І РЕЄСТРАЦІЙНІ АНКЕТИ

 

“ЧИ Я СТОРОЖ БРАТА СВОГО?” (Бут. 4:9)

 

Я хочу повідомити вас про те, що запланований 20-ий Собор нашої церкви вже наближається. 15 жовтня 2013 року відбудуться збори Ради Митрополії, а на наступний день, 16 жовтня відбудеться Конференція Духовенства. Реєстрація делегатів, заступників делегатів та гостей буде проводитись у середу ввечері, 16 жовтня. Собор розпочнеться Божественною Літургією у четвер 17 жовтня о 7 годині ранку у Свято-Андріївській церкві-пам'ятнику, після літургії та сніданку буде відкриття Собору. Ви отримаєте розпорядок Собору у наступному випуску журналу Українського Православного Слова. Розпорядок Собору буде також висланий поштою всім делегатам які зареєструвалися до 15 вересня.

 

Документи, які містяться у цьому пакеті:

  1. Інформація про Собор — хто може бути присутнім на соборі, вибір делегатів, реєстрація з датами і інформація про готель (Holiday Inn на Davidson Avenue) із датами і резерваціями.

  1. Анкети реєстрації і посвідчення:

    1. Посвідчення мирян делегатів

    2. Посвідчення духовенства

 

Наступні листи прийдуть з необхідною інформацією про Собор. Оновлена інформація буде також опублікована в Українському Православному Слові і на нашій інтернет сторінці www.uocofusa.org.

Пам'ятайте, що коли відсилаєте свою анкету посвідчення то вона повинна бути разом із повною оплатою. Анкети і оплата мусять прийти до Консисторії не пізніше 15 вересня 2013 року.

Всі члени перед-соборної комісії, консисторії та працівники консисторії чекають на зустріч зі всіма зареєстрованими гостями 20-го Собору. Нехай Бог благословить вас усіх під час підготовки до цього зібрання з братами і сестрами у Христі, щоб обговорити надзвичайно важливі питання у житті нашої Святої Української Православної Церкви США.

 

З незмінною до вас любов’ю у Христі,

 + Антоній

Милістю Божою, Митрополит

Strategic Plan

   UOW Archive            UOL Archive

 Prayer Books              Green Prayer Book
 
     
 

Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495;
South Bound Brook, NJ 08880
732-356-0090 (Phone) / 732-356-5556 (Fax)

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue; Somerset, NJ 08873

Email:
consistory@uocofusa.org
webmaster@uocofusa.org 

   News
 Announcements
 All
 
 

Powered by Orthodox Web Solutions