Ukrainian Orthodox Community United in Prayer in Minneapolis, MN
Ukrainian Orthodox Community United in Prayer in Minneapolis, MN

21 листопада 2021 року, в день свята Архистратига Божого Михаїла і Всіх Небесних Сил Безтілесних, високопреосвященійший архiєпископ Даниїл відвідав зі своїм архіпастирським візитом парафію Святого Архистратига Михаїла та великомученика Юрія Переможця у місті Міннеаполіс, штат Міннесота. 

Напередодні свята, в суботу вечером, була відслужена вечірня яку очолив владика у співслужінні духовенства та допомогою семінаристів Свято-Софіївської Семінарії УПЦ США іподиякона Павла Висоцького та Андрія Акуленко, а опісля, на прохання парафіян, владикою Даниїлом була прочитана лекція і відбулася дискусія на тему «Життя Православного Християнина у Сучасному Світі».

В самий день свята в притворі храму із словами привітання владику зустріли настоятель храму ієрей Мирон Коростіль, голова парафіяльної управи Орися Бобчек, а також діти нещодавно відновленої парафіяльної української школи. Храм був наповнений богомольцями, які разом із духовенством прославили Господа і молилися про захист Архистратига Божого Михаіла.

Під час літургіі Владика виголосив проповідь на тему Євангельського читання про кровоточиву жінку, також з нагоди дня Гідності і Свободи та були піднесені молитви за всіх людей і воїнів які захищали і захищають сувернітет та свободу України, а також і Сполучених Штатів Америки. 

У своїй промові архієпископ Даниїл також наголосив: «…День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят України. Сама країна вже заплатила високу ціну за те, що обрала свободу. Ціна – життя найкращих синів і дочок Батьківщини. Тому ми, українці в Україні та в Діаспорі, не маємо жодного права сходити з шляху, наміченого Помаранчевою Революцією та Революцією Гідності. Ми повинні, в першу чергу, виховувати в собі свідому любов до батьківщини і гідність, виховувати дітей справжніми патріотами і культивувати в них почуття гідності. Адже патріотизм – це ключ до процвітання суспільства, а гідність – це вміння тримати себе та свої думки чистими, що допомагає вчинити правильно, навіть якщо для цього доведеться боротися з особистими емоціями та переступати через свої слабкості, це внутрішнє відчуття благородства та відчуття власної відповідальності за своє життя та життя близьких.»

Богослужіння прикрашали три хори, об’єднаний хор парафій Св Архистратига Михаіла і Юрія, хор Св. Великомучениці Катерини, а також хор сусідньої католицької парафії Св. Констянтина. Під час богослужіння разом з владикою молилися настоятель парафії отець Мирон Коростіль а також гості, настоятель сусідньої парафії Св. великомучениці Катерини протоієрей Петро Сівко, настоятель храму Всіх Святих з Ню-Йорка протоієрей Віталій Павликівський, а також були присутні настоятель сусідньої католицької парафії св. Констянтина отець Іван Шкумбатюк та отець Роман Ворончак. Також під час Богослужіннь було звершено освячення нових євхаристичних наборів які були подаровані жертводавцями храму.

Після богослужіння всі присутні насолодилися святковим обідом який приготувало сестрицтво парафії (голова Джулія Павлюк), та концертними танцями танцювального гуртка «Черемош», керівником якого є парафіянин Кен Матлашевський. Під час обіду були зібрані кошти на підтримку дитячих будинків інтернатів України якими наша свята Церква опікується вже багато років.

Владика поспілкувався з парафіянами, благословив усіх на плідну майбутню працю, благословив дітей української школи на добре навчання, і відбув до духовного осередку - Митрополії Української Православної церкви США в Савт Бавнд Бруці, штат Ню Джерсі.

Ukrainian Orthodox Community United in Prayer in Minneapolis, MN

Photos by Seminarian Andrii Akulenko

(105 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873