St. Panteleimon Ukrainian Orthodox Parish in Brooklyn, NY Celebrates Its Feast Day
St. Panteleimon Ukrainian Orthodox Parish in Brooklyn, NY Celebrates Its Feast Day

8 серпня 2021 року Божого, в Українській Православній Парафії св. Пантелеймона в м.  Брукліні відбулося святкове богослужіння з нагоди храмового свята.  9 серпня Православна Церква традиційно вшановує пам’ять великомученика Пантелеймона - цілителя, який усе своє життя допомагав хворим, обтяженим і убогим. 

У цей день до нашої парафії завітали Високоповажні гості, із Архипастирським візитом Високопреосвященніший Митрополит Антоній, Предстоятель Української Православної Церкви США та Голова Консисторії Високопреосвященніший Архієпископ Даниїл.

Архієрейська Божественна Літургія  в 12:00 годині розпочалася зустріччю наших Владик у притворі храму, де спочатку діти Недільної Школи вручили букети троянд Владикам. Уже за традицією, своєю красномовною промовою привітала Митрополита Антонія та Архієпископа Даниїла пані Софія Ряшнівська та Голова Управи і Заступник припіднесли хліб та сіль. Також і настоятель храму у своєму вітальному слові запросив Митрополита та Архієпископа звершити Божественну Літургію та поблагословити вірних своїм Архіпастирським благословенням.

Літургія проводилася своїм належним, святковим чином, у якій співслужили Владикам, настоятель храму о. Василь Шак, о. Степан Мотичак, о. Віталій Павликівський та диякон Ігор Процак. Велика кількість дорослих та дітей парафіїї зібрались у храмі на Величне Свято, щоб отримати благословення. У своїй проповіді Владика Даниїл пояснив уривок з Євангелії та навів багато прикладів, як ми повинні вірити та, як Православна Церква закликає нас постити навідміну від інших релігій.

Після Літургії був звершений чин молебню до св. Великомученика Пантелеймона та по завершенні загального молебня із словом подяки до наших архієреїв від себе особисто, церковної управи та усіх парафіян звернувся настоятель.

Сестрицтво при парафії приготувало смачний обід. Також, у церковній залі наші молоді дівчата Вікторія Тичинська, Діана Тичинська та Юля Ілітич подарували нам чудові українські пісні та українські народні танці. Атмосфера була святкова і всі були раді, що цього року ми змогли провести наше храмове свято.

St. Panteleimon Ukrainian Orthodox Parish in Brooklyn, NY Celebrates Its Feast Day

Photos by Subdeacon Yaroslav Bilohan and Seminarian Anrdii Akulenko

(58 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873