As Archbishop Daniel Visits St. Panteleimon Ukrainian Orthodox Parish in Brooklyn, NY - the parish community honors Fr. Vasyl Shak on his 5th anniversary of ordination to the Holy Priesthood
As Archbishop Daniel Visits St. Panteleimon Ukrainian Orthodox Parish in Brooklyn, NY - the parish community honors Fr. Vasyl Shak on his 5th anniversary of ordination to the Holy Priesthood

З благословення та від імені Високопреосвещеннішого Митрополита Антонія, Предстоятеля УПЦ США та Діаспори, Архієпископ Даниїл – правлячий ієрарх Західної Єпархії УПЦ США та Західної Європи, 7 березня 2021 року Божого відвідав парафію Св. Великомученика та Цілителя Пантелеймона УПЦ США, що знаходиться в м. Бруклін, шт. Нью-Йорк.

Після надзвичайно важкого року пандемії COVID-19, переживши карантин, самоізоляцію, святкування Пасхи – Воскресіння Господа, Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа перед екранами телевізорів та мобільних пристроїв, вірні та їхній настоятель о. Василь Шак, з духовним піднесенням вітали Архієпископа Даниїла при дверях свого храму. Приватна молитва на одинці вдома без сумніву має силу, проте спільна молитва у храмі, - має надзвичайну силу, особливо коли громаду у молитві веде архієрей. І це те, чого нам усім так не вистачає особливо на протязі останнього року.

До свята також приєдналося місцеве духовенство: о. Роман Шак, о. Степан Мотичак, о. Василь Пасакас, диякон Мирослав Микитюк та новохіротонізований диякон Микола Зомчак.

Під час Божественної Літургії, за заслуги перед Святою Українською Православною Церквою США, за присвяту і самопожертву до своєї громади та з нагоди 5-ліття Священичого служіння, настоятеля храму Св. Великомученика та Цілителя Пантелеймона о. Василя було нагороджено набедреником, який символізує духовний меч – слово Боже. У відповідь, о. Василь подякував владиці Даниїлу за довіру до нього та своїй дружині добродійці Олені за допомогу у його служінні.

У своїй проповіді Високопреосвященніший Владика звернув увагу на суть духовного зросту особистості у відношенні щодо Бога та ближніх. На завершення, Владика Даниїл наголосив: “Немає у світі людини, яка не мала б нагоди чинити добро. Кожного дня є можливість робити діла милосердя, допомагати бідним, потішати хворих. Не втрачаймо жодної нагоди вчинити Богові радість і стати в помочі, бо ж щойно чули Його Слово: «Усе, що Ви зробили одному з моїх братів найменших, ви мені зробили». Робімо людям добрі діла і тим виконаємо заповіді Христа і отримаємо вічну нагороду.”

Божественна Літургія, молебень до Св. Цілителя Пантелеймона, благословення новообраної Парафіяльної Управи, Заупокійна Літія, короткий духовний концерт з семінаристами Семінарії Св. Софії УПЦ США та слова вітань тривали біля чотирьох годин. Проте ніхто не помітив як швидко збіг цей час перебуваючи в молитві та духовному піднесенні.

Video Recording
Archpastoral Visit to Brooklyn, NY

Photos by Subdeacon Pavlo Vysotskyi

(49 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
Prayer Books
image
Calendar 2021
image
Prayer Book

  

Recent Galleries

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873