As Archbishop Daniel Visits St. Panteleimon Ukrainian Orthodox Parish in Brooklyn, NY - the parish community honors Fr. Vasyl Shak on his 5th anniversary of ordination to the Holy Priesthood
As Archbishop Daniel Visits St. Panteleimon Ukrainian Orthodox Parish in Brooklyn, NY - the parish community honors Fr. Vasyl Shak on his 5th anniversary of ordination to the Holy Priesthood

З благословення та від імені Високопреосвещеннішого Митрополита Антонія, Предстоятеля УПЦ США та Діаспори, Архієпископ Даниїл – правлячий ієрарх Західної Єпархії УПЦ США та Західної Європи, 7 березня 2021 року Божого відвідав парафію Св. Великомученика та Цілителя Пантелеймона УПЦ США, що знаходиться в м. Бруклін, шт. Нью-Йорк.

Після надзвичайно важкого року пандемії COVID-19, переживши карантин, самоізоляцію, святкування Пасхи – Воскресіння Господа, Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа перед екранами телевізорів та мобільних пристроїв, вірні та їхній настоятель о. Василь Шак, з духовним піднесенням вітали Архієпископа Даниїла при дверях свого храму. Приватна молитва на одинці вдома без сумніву має силу, проте спільна молитва у храмі, - має надзвичайну силу, особливо коли громаду у молитві веде архієрей. І це те, чого нам усім так не вистачає особливо на протязі останнього року.

До свята також приєдналося місцеве духовенство: о. Роман Шак, о. Степан Мотичак, о. Василь Пасакас, диякон Мирослав Микитюк та новохіротонізований диякон Микола Зомчак.

Під час Божественної Літургії, за заслуги перед Святою Українською Православною Церквою США, за присвяту і самопожертву до своєї громади та з нагоди 5-ліття Священичого служіння, настоятеля храму Св. Великомученика та Цілителя Пантелеймона о. Василя було нагороджено набедреником, який символізує духовний меч – слово Боже. У відповідь, о. Василь подякував владиці Даниїлу за довіру до нього та своїй дружині добродійці Олені за допомогу у його служінні.

У своїй проповіді Високопреосвященніший Владика звернув увагу на суть духовного зросту особистості у відношенні щодо Бога та ближніх. На завершення, Владика Даниїл наголосив: “Немає у світі людини, яка не мала б нагоди чинити добро. Кожного дня є можливість робити діла милосердя, допомагати бідним, потішати хворих. Не втрачаймо жодної нагоди вчинити Богові радість і стати в помочі, бо ж щойно чули Його Слово: «Усе, що Ви зробили одному з моїх братів найменших, ви мені зробили». Робімо людям добрі діла і тим виконаємо заповіді Христа і отримаємо вічну нагороду.”

Божественна Літургія, молебень до Св. Цілителя Пантелеймона, благословення новообраної Парафіяльної Управи, Заупокійна Літія, короткий духовний концерт з семінаристами Семінарії Св. Софії УПЦ США та слова вітань тривали біля чотирьох годин. Проте ніхто не помітив як швидко збіг цей час перебуваючи в молитві та духовному піднесенні.

Video Recording
Archpastoral Visit to Brooklyn, NY

Photos by Subdeacon Pavlo Vysotskyi

(49 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873