Діла Милосердя УПЦ США в Час Епідемії Коронавірусу
Діла Милосердя УПЦ США в Час Епідемії Коронавірусу

«Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили...»

(Мт. 25:40)

 

Милостиня чи милосердя є тим, що заповідав нам робити Сам Господь Ісус Христос. Він говорить у Євангелії: «Те що ви зробили ближньому своєму - те мені зробили». Чому Господь звертається до нас такими словами? Тому що людина створена за образом і подобою Божою, як це і написано в книзі Буття: «І сказав Бог: Створімо людину за Нашим образом і подобою...» Людина носить в собі частину Цього Божественного, той животворчий подих Господа, який безперестанно у ній перебуває. Саме тому Господь, закликаючи нас до Свого Небесного Царства, завжди очікує від нас людей тої святості, яку Він Сам у нас втілив. Христос, звертаючись до народу на тему Царства Божого, промовив до кожного з нас, кажучи, голодного нагодували - Мене нагодували, спраглого напоїли - Мене напоїли, нагого зодягнули - Мене зодягнули, а кому не зробили те не зробили Мені. Адже милостиння, за словами самого Спасителя, - це ключ до Царства Небесного.

Керуючись саме такими священними настановами творити милостиню, Українська Православна Церква Сполучених Штатів Америки на різних парафіях неодноразово творила і продовжує творити діла милосердя особливо в цей нелегкий час епідемії коронавірусу. Зокрема, УПЦ США в співпраці з Благодійною фундацією «СІЛЬ» («The SALT») при Духовному Осередку - Митрополії в Савт Бавнд Бруці/Самерсет, Н. Дж. щосереди, вже більше трьох місяців, здійснює благодійні вчинки любові, роздаючи їжу для потребуючих людей.

З благословення Високопреосвященнішого Архієпископа Даниїла, який сам активно бере участь у благодійності, на території парковки Українського Культурного Центру та Консисторії УПЦ США, викоростовуєчи усі потрібні методи застереження та згідно з усіма нормами дотримання дистанції в час карантину, здійснюється роздача продуктів харчування усім потребуючим. На чолі з Владикою Даниїлом, місцеві священики, Семінаристи Семінарії Св. Софії, працівники Українського Культурного Центру та Консисторії разом з волонтерами Благодійної фундації «СІЛЬ» («The SALT») невтомно здійснюють волонтерську діяльність «годуючи голодних.» Кожного тижня, щосереди, завдяки цій благодійній справі вдається нагодувати від 200 до 500 родин.

У одному зі своїх постів, після роздачі їжі, Архієпископ Даниїл зазначив, що любов проявляється в житті різними шляхами! Божу любов можна було відчути сьогодні під час обіду, роздаючи продукти харчування потребуючим в дні карантину COVID-19, написав Владика.  Також Владика, на своїй сторінці у Фейсбук, неодноразово висловлює слова вдячності усім причетним волонтерам за допомогу в організації та роздачі безплатних харчів потребуючим людям в час епідемії Коронавірусу та закликає до примноження таких діл милосердя на Славу Божу.

автор - іподиякон Микола Зомчак

фотографії  - іподиякон Ярослав Білоган

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
Prayer Books
image
Calendar 2021
image
Prayer Book

  

Recent Galleries

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873