Joyful Jubilee Celebration at Sts Peter and Paul Ukrainian Orthodox Parish in Glen Spey, NY
Joyful Jubilee Celebration at Sts Peter and Paul Ukrainian Orthodox Parish in Glen Spey, NY

Відзначення 50-ти річчя отця Ореста Пугальського

20-го жовтня 2019 року в 18-ту неділю після П’ятидесятниці до парафії святих Апостолів Петра і Павла в Глен Спей, НЙ зі своїм Архієрейським візитом завітав Його Високопреосвященство Архієпископ Даниїл. Цей день був особливим для парафії, зокрема для настоятеля цього храму Протоієрея Ореста Пугальського, який в цей день святкував своє день народження, своє 50-ти ліття.

Це свято парафіяни разом з настоятелем розпочали з святкової архієрейської літургії, яку очолив сам Архієпископ Даниїл. Разом з настоятелем йому співслужили прот. Зеновій Жолобак, прот. Роман Шак, прот. Яромир Микитюк та диякон Святослав Готь, котрі приїхали щоб разом з настоятелем розділити радість ювілею та разом помолитись Всевишньому у цей день. Перед початком літургії за проханням настоятеля, Архієпископ Даниїл здійснив освячення нової церковної утварі в храмі: хоругв та підсвічників, котрі були пожертвувані парафіянами храму. Цілий храм був заповнений парафіянами та гостями які прибули з різних міст та околиць щоб привітати отця Ореста та спільно піднести за нього молитву на архієрейській літургії.

Семінаристи Семінарії Святої Софії допомагали на Богослужінні як прислуговуючи у вівтарі: Іподиякон Мирослав Микитюк, Іподиякон Ярослав Білоган та семінарист Андрій Ватрич так і допомагаючи хористам: Іподиякон Юрій Бобко, Іподиякон Микола Зомчак, семінарист Павло Висотський та семінарист Максим Журавчик.

Під час літургії, у своїй проповіді, Архієпископ Даниїл звернувся до людей з закликом сприймати Церкву Христову так як діти сприймають і захоплюються зоопарком. Закликав усіх пробудити себе та вмити свої духовні очі, щоб побачити справжню красу Христової Присутності в Церкві та й загалом у нашому житті.

В кінці літургії Архієпископ привітав прот. Ореста з його 50-ти річним ювілеєм, зокрема підкреслив особливу подяку від Української Православної Церкви за його труди в Христовому Винограднику. З цієї нагоди прот. Орест був нагороджений орденом Святого Іова Почаївського за особливі заслуги перед парафією та Церквою загалом.

Разом з настоятелем храму нагороди у вигляді столітніх медалей та грамот були вручені ще кільком парафіянам за їхній труд та особистий вклад при парафії та Церкві. Для всіх лунало многолітня.

Після цього всі разом зробили спільне фото на пам'ять про цей день Архієрейського візиту та 50-го ювілею настоятеля парафії.

Святкування продовжили за святковим столом, куди були запрошені всі парафіяни та священнослужителі. У залі під час смачного святкового обіду неодноразово лунали слова та пісні з привітаннями до отця Ореста.

На кінець усі розділили великий ювілейний торт, який приготували парафіяни для свого настоятеля.

Text by Subdeacon Mykola Zomchak

Joyful Jubilee Celebration at Sts Peter and Paul Ukrainian Orthodox Parish in Glen Spey, NY

Photos by Subdeacon Yaroslav Bilohan

(61 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873