Archbishop Daniel Visits Ukrainian Orthodox Community in Seattle, WA
Archbishop Daniel Visits Ukrainian Orthodox Community in Seattle, WA

Пресвятая Богородице моли Бога за нас!

21 вересня уся повнота Православної Церкви святкує величне свято Різдва Пресвятої Богородиці.

З Архипастерським візитом Владика Даниїл завітав до парафії Святої Трійці в місті Сіетл, шт. Вашингтон. Візит Архиєпископа припав саме на це дванадесяте свято Різдва Пресвятої Богородиці. Святкування розпочалось на парафії з вечірнього богослужіння напередодні свята, під час котрого Архиєпископ Даниїл особисто взяв участь у літії та освяченні хлібів, вина та елею. Вечірнє богослужіння завершилось елеєпомазанням мирян та сповіддю всіх бажаючих приступити до святого Таїнства Причастя наступного дня під час святкової літургії.

У день свята Різдва Пресвятої Богородиці, котре припало у суботу, храм Святої Трійці зібрав чимало вірян. Його Високопреосвященство очолив Божественну Літургію, з яким співслужив й настоятель храму отець Андрій Матлак. Під час літургії Архиєпископ Даниїл сказав проповідь де розповів людям про те що означало для Пречистої Марії бути Богородицею та наголосив на тому що це надзвичайно важливо для кожного з нас носити в собі Бога. Парафіяни в цей день мали можливість не лише бути присутніми під час служіння Архиєрея, але й могли поспілкуватись з ним за смачним святковим обідом.

Наступного дня, у 14-ту неділю після П’ятидесятниці, у храмі святої Трійці, Архиєпископ Даниїл очолив Архиєрейську Літургію. Разом з ним  співслужили настоятель храму от. Андрій Матлак (настоятель громади) та от. Володимир Яворський, котрий разом з парафіянами приїхав на святкування із Портленду, штат Орегон.

Храм був переповнений людьми та прислужниками у вівтарі. Серед присутніх парафіян було багато дітей, котрі радо зустріли Архиєпископа з квітами перед богослужінням. Під час богослужіння, Архиєпископ Даниїл нагородив настоятеля храму от. Андрія правом носити "камілавку". Під час своєї проповіді Архиєрей звернув увагу людей на людські почуття, їх зворушення та піднесення у Бозі.

Після закінчення Літургії, з благословення митрополита Антонія, владика Даниїл вручив медаль св. Андрія Первозванного, з нагоди Століття УПЦ США, активній парафіянці громади Оксані Мазур. Окрім того, архієпископ Даниїл повідлмив громаду, що на передодні свята Різдва Богородиці, була вручена медаль Цеккви і ще одному парафіянину громади - Василю Піскорському, котрий через недугу не зміг бути присутнім на богослуженні. Настоятель парафіяльної громади о. Андрій та владика Даниїл провідали вдома пана Василя та з родиною помолилися за його видужання.

Опісля зробили традиційне фото усіх присутніх разом з Архиєреєм. Сестрицтво парафії приготувало смачний обід на який запросили усіх присутніх.

Усі бажаючі мали знову можливість особисто поспілкуватись з Архиєреєм та отримати благословення.

Archbishop Daniel Visits Ukrainian Orthodox Community in Seattle, WA

Text and Photos by Subdeacon Mykola Zomchak

(81 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873