Archpastoral Visit to St. Nicholas Ukrainian Orthodox Parish in Troy, NY
Archpastoral Visit to St. Nicholas Parish in Troy, NY

Archpastoral Visit to St. Nicholas Ukrainian Orthodox Parish in Troy, NY

Нещодавно, 28 січня, у Неділю про митаря і фарисея, архієпископ Західної Єпархії Української Православної Церкви США Даниїл, очолив Літургію у храмі Святого Миколая Чудотворця міста Трой, Нью Йорк.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили настоятель ієрей Василь Довган та диякон Адріан Мазур із Свято-Троїцького Українського Православного кафедрального собору міста Нью Йорку.

На воскресну молитву зібралось чимало православних українців околиці. Особливо багато в цей день прийшло діточок, серед котрих майже усі приступили до святих Христових Таїн.

Після проголошення Святого Євангелія, владика Даниїл звернувся до присутніх зі словами архіпастирської проповіді, у якій зауважив, що уже розпочався період нашого духовного і тілесного приготування до Великого посту. 

Цієї неділі Церква нагадувала усім одну відому притчу - притчу про митаря і фарисея, яка описується у Євангельському слові дня від Луки (XVIII, 10-14). Владика розповів про значення цієї притчі та вказав на те, як Господь схвалює смирення та щире покаяння митаря та засуджує горду фарисейську молитву.

Також архієрей звернув увагу на наступні неділі, які готуватимуть вірних до входження у Великий піст і дав свої настанови та поради щодо того, на чому потрібно в першу чергу зосередитися у цей підготовчий період.

Після закінчення богослужіння архієпископ Даниїл відслужив Панахиду, де численні парафіяни і діти парафії помолились за полеглих героїв битви під Крутами (29 січня, 1918), а також і за тих, хто віддав своє життя за волю і незалежність України та США.

A few images from St. Nicholas Ukrainian Orthodox parish in Troy, NY (Fr. Vasyl Dovgan - pastor), where in the presence of numerous parishioners and children of the parish community we held a Memorial Service for the fallen heroes of Kryty Battle (January 29, 1918) as well as for those who have lost their lives in the service of the ancestral homeland Ukraine and the United States of America.

Archpastoral Visit to St. Nicholas Parish in Troy, NY

Archpastoral Visit to St. Nicholas Parish in Troy, NY - 02/05/2018

Photos by Deacon Adrian Mazur and Paula Taylor

(20 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873