Archbishop Daniel Visits Holy Trinity Ukrainian Orthodox Mission in Sacramento, CA - Зустріч Владики Даниїла в столиці Каліфорнії
Archbishop Daniel Visits Sacramento, CA Mission

Зустріч Владики Даниїла в столиці Каліфорнії

Archbishop Daniel Visits Holy Trinity Ukrainian Orthodox Mission in Sacramento, CA

5 листопада 2017 року Свято-Троїцька Українська Православна Місійна громада столиці штату Каліфорнії - м. Сакраменто вітала свого архипастиря. На порозі храму Правлячого Архієрея Західної Єпархії та голову Консисторії УПЦ США Високопреосвященного Архієпископа Даниїла зустрів голова церковного комітету Ярослав Дроздовський та настоятель храму протоієрей Мирослав Турчак зі своєю паствою.

Була відслужена Божественна літургія. Після читання Святого Євангелія, Владика сказав повчальне слово, а по закінченні літургії Архієпископ Даниїл ознайомився з планами на майбутнє в розбудові храму, запевняючи громаду в молитвах та підтримці цілої повноти УПЦ США.

Настоятель храму звернувся зі словами подяки: “Дозвольте, Владико, скласти низький уклін і подяку Вам: за молитву, яку Ви піднесли до Престолу Бога Всевишнього та заступниці нашої Пресвятої Владичиці Богородиці; за Ваше прекрасне слово-повчання, яке Ви виголосили у нашому храмі, оскільки Ваші проповіді є завжди повчальними, змістовними, історичними, які надихають не тільки священиків, але й усіх парафіян на побожні роздуми та навчання.

Складаю Вам щиру подяку і бажаю від щирого серця міцного-міцного здоров’я, довгих років життя у нелегкій архіпастирській праці. Зичимо всякого добра, наснаги, Ангела Хоронителя Вашого небесного покровителя. Планів у нас ще багато; багато ще потрібно працювати над оздобленням храму, та я гадаю, що з ласки Божої, ми все це осягнемо.

І звісно ж, Владико, я хотів би скласти найщирішу подяку на Ваші святительські руки, адже без Вашого благословення все це було б геть неможливим. Дякуємо Вам, Владико, за те, що прибули на західне узбережжя США.

Дякуємо Вам за Вашу молитву і просимо не забувати у своїх молитвах нас і всіх тих щирих людей-трударів, які допомагають розбудовувати нашу парафію. А ми, запевняємо, у свою чергу завжди молитимемося за Вас і за Ваше здоров’я! На многії і благії літа, дорогий Владико!”

У церковній залі парафіян і гостей чекав смачний oбiд. Після спільної молитви гостей частували стравами парафільні сестриці. Владика вручив квіти хористам новоствореної громади і висловив подяку всім, хто приклався до праці заснування нової Християнської громади УПЦ США.

Archbishop Daniel Visits Sacramento, CA Mission

Archbishop Daniel Visits Sacramento, CA Mission - 11/07/2017

(30 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873