Archbishop Daniel Visits Pokrova of the Birth-Giver of God Ukrainian Orthodox Parish in
Archbishop Daniel Visits New Haven, CT

В суботу, 14 жовтня 2017р., у день свята Покрови Пресвятої Богородиці, Високопреосвященіший Архієпископ Даниїл на запрошення настоятеля протоієрея Олександра Яцківа з Архіпастирським візитом відвідав парафію Покрови Пресвятої Богородиці в м. Нью-Хейвен, штату Коннектикут.

Перед Літургією Владика Даниїл з вершив чин (хіротесії) постриження у і подиякони двох семінаристів Свято-Софіївської Семінарії: Процака Ігоря та Бобка Юрія; та вівтарного прислужника храму Назарія Посіко на співця-читця.

З нагоди престольного свята Владика Даниїл очолив відправу святкової Божественої Літургії. За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму Олександр Яцків, благочинний протоієрей Степан Маслюк, протоієрей Андрій Покотило, ієрей Василь Шак, протодиякон Антоній Швець т а протодиякон Ігор Русин.

Богослужіння супроводжували співом семінаристи Свято-Софіївської Семінарії. Після читання святого Євангелія владика Даниїл звернувся з повчальним словом до парафіян та гостей храму, привітав усіх присутніх з престольним празником. Пригадав нам, якою особливістю є наповненим день пам’яті Покрови для нас українців. В цей день, ми вшановуємо 75-річчя створення Української Повстанської Армії, святкуємо День Захисника України. Згадав Владика за сучасних воїнів, які боронять кордони матері України та закликав весь Український народ до єдності.

На завершення Літургії з благословення Митрополита Антонія, Владика Даниїл нагородив Благословенними грамотами парафіян, які дбають за розвиток і процвітання парафії: голову церковної управи Михайла Микуляка; голову сестрицтва Лідію Буцьку, та замісника голови церковної управи Крістофора Купіц. Після святкової Літургії відбувся обід, на якому сестрицтво храму частували смачними українськими стравами. Семінаристи Свято-Софіївської семінарії під час святкового обіду виконали декілька пісень патріотичного жанру для усіх гостей. Храмове свято завершилось молитвою і благословенням Владики Даниїла.

Archbishop Daniel Visits New Haven, CT

Archbishop Daniel Visits New Haven, CT - 10/14/2017

Photos by Seminarian Yaroslav Bilohan

(39 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873