Second Day of Nativity of Christ Celebrations at Holy Trinity Ukrainian Orthodox Parish in Bensenville, IL - Другий день Різдвяних Богослужінь у Українському Православному храмі Пресвято
Second Day of Nativity of Christ in Bensenville, IL

Другий день Різдвяних Богослужінь у Українському Православному храмі Пресвятої Трійці в Бенсенвил, ІЛ

Бог Господь Христос Немовлям, повитим пеленами в яслах, з’явився у світ. І Діва Марія схилилася над Ним... Пресвята Мати, яка послужила «велией благочестя тайне», в цю мить пізнала всю висоту радості, тому що Бог явився людям у плоті. І Вона одна трепетно відчула всю глибину горя Хресного шляху, на який ступала з Немовлям на руках...

Восьмого січня, у день вшанування Матері Божої, Непорочної Діви Марії, Яка послужила Таємниці втілення Сина Божого, правлячий архиєрей Західної Єпархії УПЦ США архієпископ-номінант Даниїл звершив Божественну Літургію в Українському Православному храмі Пресвятої Трійці в Бенсенвил, ІЛ за тучастю настоятеля митрофорного протоієрея Богдана Калинюка, протоієрея Андрія Шельваха та протодиякона Андрія Фрончака. Хор храму (регент – Тарас Руденко) піднесено і натхненно славив Різдво Христове. За Богослужінням молилися чісленні парафіяни і храм був заповнений прихожанами і парафіянами, панував святковий піднесений настрій, віруючих об’єднала велика подія – Народження Богонемовляти Христа. Всі у храмі відчували Божу присутність і ту радість благодаті та любові, що подарувало нам пришестя Спасителя світу. Храм єдиними устами і єдиним серцем співав хвалу Тій, Яка стала Матір’ю Предвічного Бога.

Владика Даниїл привітав віруючих зі святом: «Нехай Різдво Христове зігріє вас добром і любов’ю! Нехай щастя й спокій оселяться в кожній домівці, нехай Господь благословить нашу землю миром!»

Коли когось по-справжньому любиш, то найкращим доказом цього є справи й дії, поєднані з молитвою. Хор громади під керівництвом Тараса Руденка із піснеспівами колядок привітав владику та парафіян відразу після закінчення Літургії. «Христос народився!» – лунало під склепінням храму, а у відповідь радісно звучало: «Славімо Його!»

Після Різдвяного концерту хору, парафіяльна управа та громада організували святковий обід з нагоди свята та прибуття владики.

Нова радість стала,
Яка не бувала:
Над вертепом звізда ясна
Світу засіяла…

Ангельські сили і рід людський прославляють Господа, і Його любов не має меж. Напевно, тому Різдво Христове в народі називають Зимовою Пасхою.

«Христос народився! Славімо Його!» – лунали радісні слова до вечора у храмі.

Прийдіть і поклонімся Христу, Народженому у плоті, зі смиренним серцем дякуючи Йому за любов до нас... Поспішаймо до Нього, щоб освятив нас Своєю благодаттю.

Second Day of Nativity of Christ in Bensenville, IL

Second Day of Nativity of Christ in Bensenville, IL - 01/08/2017

Photos by Seminarian Ihor Protsak

(14 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873