St. Nicholas Day Celebration at St. Andrew Ukrainian Orthodox Memorial Church School - День св. Миколая відзначили в Українській Школі при церкві-пам'ятнику Св. Андрія Первозванн
St. Nicholas Day Celebration at the Metropolia Center

День св. Миколая відзначили в Українській Школі при церкві-пам'ятнику

Св. Андрія Первозванного у Саут Баунд Бруці

17 грудня 2016 Школа українознавства при Українській православній церкві св. Андрія Первозваного мала зустріч із св. Миколаєм в приміщені Культурного Центру Української Православної церкви США у Саут Баунд Бруці, Нью-Джерзі. На запрошення Адміністрації Школи, вчителів та школярів, завітали на наше свято дуже багато гостей.  У свою чергу були присутні Первоієрарх Української Православної Церкви США Високопреосвященніший Митрополит Антоній та Голова Консисторії Правлячий Архієрей Західної Єпархії Української Православної Церкви США Високопреосвященніший Архієпископ-номінант Даниїл, парафіяни церкви-пам'ятника Св. Андрія Первозванного, батьки учасників нашого свята. Головним гостем цього свята, на яке завжди чекають наші діти був Святий Миколай.

Свято розпочалось зальною молитвою, яку очолив Архієпископ Даниїл. Метою заходу було виховати у дітей навички до українських традицій, належність до культури та історії українського народу; розширювати знання дітей про українські свята та обряди. Діти підготували великий концерт,  із задоволенням приймали участь в конкурсах, читали вірші та співали пісні й колядки. Вистава казки про рукавичку св. Миколая, яку підготувала із учнями 2-го класу і сама у ній зіграла Ялинку вчителька Наталя Мороз була дуже цікавою.

Прибувши на нашу урочисту частину Святий Миколай із захопленням дивився на виступ дітей. Кожен учасник, звичайно, хвилювався, щоб як найкраще виступити та отримати винагороду від Св. Миколая. Настає найважливіша мить - Св. Миколай вручає дітям подарунки, а діти з нетерпінням чекають їх. На прощання всі дякують Св. Миколаю за ласку і добро, а Він у свою чергу благословляє присутніх. Також наші Владики подарували кожному учаснику та вчителям іконки із зображенням св. Миколая.

На завершення виступу була зроблена загальна фотографія на пам'ять із Св. Миколаєм і учні із нетерпінням побігли розкривати свої подарунки. Усі діти отримати цікаві подаруночки та незабутнє враження від свята. Хочемо подякувати Директору Школи, вчителям, батьківському комітету та дітям за те, що подарували всім присутнім неймовірну святкову атмосферу та Святому Миколаю, який завітав до нас на це свято.

St. Nicholas Day Celebration at the Metropolia Center

St. Nicholas Day Celebration at the Metropolia Center - 12/19/2016

Photos by Lev Khmelkovsky

(17 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873