19 грудня 2015р. Українська Школа при церкві-пам'ятнику Св. Андрія Первозванного відсвяткувала свято Миколая
St. Nicholas Celebration at the Metropolia Center

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

19 грудня 2015р. Українська Школа при церкві-пам'ятнику Св. Андрія Первозванного відсвяткувала свято Миколая

 

На запрошення Адміністрації Школи, вчителів та школярів у Культурному Центрі Української Православної Церкви США відбувся концерт до дня Святого Миколая.  Завітали на наше свято дуже багато гостей. У свою чергу були присутні Голова Консисторії та Єпископ Західної Єпархії Преосвященніший Єпископ Даниїл, парафіяни церкви-пам'ятника Св. Андрія Первозванного, семінаристи, батьки учасників нашого свята. Головним гостем цього свята, на яке завжди чекають наші діти був Святий Миколай.

"Хто він, той святий Миколай, гість з неба, на котрого так чекають діти? Легенда оповідає, що у дитинстві, а ріс Миколай у заможній родині, горнувся хлопчик до бідних, нужденних, скривджених та голодних. Він змалку щиро молився і просив у Господа справедливості, миру, добра, прощення і милосердя. Він приходив на допомогу бідним знедоленим людям у найскрутніші хвилини життя несподівано і завжди так, аби його ніхто не бачив. Робив добро, не чекаючи на подяку і славу. І тому його ще за життя називали «батьком сиріт, вдів і бідних». Після смерті батьків продав маєток і роздав гроші бідним, а сам став священиком."

Прибувши на нашу урочисту частину Святий Миколай із захопленням дивився на виступ дітей, які готувалися зазделегідь, щоб гарно розказати віршики та заспівати пісні до Миколая. Кожен учасник, звичайно, хвилювався, щоб як найкраще виступити та отримати винагороду від Св. Миколая.

На завершення виступу Святий Миколай звернувся до дітей з проханням любити своїх батьків, ходити до церкви, молитися, поважати один одного та бути слухняними у школі та вдома. Також всі учасники свята зробили загальну фотографію на пам'ять із Св. Миколаєм. Нарешті, настала хвилина на яку всі чекали з нетерпінням. Хвилина, коли усі чемні школярі отримують приємні подаруночки від Св. Миколая. Усі діти отримати цікаві подаруночки та незабутнє враження від свята.

Хочемо подякувати Адміністрації Школи, вчителям та дітям за те, що подарували всім присутнім неймовірну святкову атмосферу та Святому Миколаю, який завітав до нас на це свято.

Святителю отче Миколаю Чудотворче моли Бога за нас!

St. Nicholas Celebration at the Metropolia Center

St. Nicholas Celebration at the Metropolia Center - 12/19/2015

(24 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873