0 Items / $0.00
Свято Богоявлення з Преосвященнішим Владикою Даниїлом
Home /
Theophany Feast with His Grace Bishop Daniel

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

Свято Богоявлення з Преосвященнішим Владикою Даниїлом

Початок святкування Богоявлення відноситься до часів апостольських, бо в цей день було явлення Христового Божества, що засвідчувалось Богом Отцем при Хрещенні, і Утішителем Духом Святим, у вигляді голубинному, що показав присутнім засвітченного. Піснеспіви і канони до святкування складені дуже давно, але по сьогодні мають велику духовну силу, яка передається з покоління в покоління.

 

Радість оновлення очікуємо кожного року. Саме в цей особливий час “святих днів”, радість була підсиленою в парафії Святого Іоана Хрестителя, в Портленді штату Орегон, приїздом Преосвященного Владики Даниїла. Де вся парафія вітала нашого архіпастира, який розділив з нами радість святкування і очолив Архієрейську Службу Божу в неділю перед Богоявленням, велике повечір’я Богоявлення і в сам день Святого Богоявлення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Для настоятеля парафії, а також всіх парафіян при зустрічі Владики є особливим те, що в присутності нашого ієрарха, вбачаємо всю повноту Української Православної Церкви в Америці. Всю ту відданість поширення Христової віри, плекання в серцях кожного, хто сповідує Ім’я Ісуса Христа.

В цьому святкуванні особливим є все, і приготування, і переживання, і саме святкування. Недільна Архієрейська відправа показує всю велич і красу нашого східного обряду. Свято починається з моменту, коли вітаємо Владику Даниїла при вході в церкву. Староста п. Сергій Нагурський з короваєм і наша молодь з квітами у вишитих сорочках , вітальним словом запрошують Владику.

Служба сповнена молитовності і радості. Сила Божої Благодаті має владу над усіма присутніми. В словах проповіді , яку виголосив Преосвященніший Владика, чуємо про відновлення у всьому і для кожного, хто сподівається спасіння через Христа. Хор, який очолює наш керівник п. Марія Камша доповнює Службу і церковним співом і колядками, які є милі серцю кожного українця.

Того ж дня, велике повечір’я і велике освячення води, де ми всі стаємо учасниками оновлення стихії і духовного задоволення у спільній молитві. Після закінчення Вечірньої відправи ідемо на спільну вечерю, яку приготували наші сестриці. Де ми всі, як одна велика родина в щирості і простоті, в споживанні куті і пісних страв, маємо перш за все насичення духовне.

Владика Даниїл під час вечері ділиться з усіма присутніми враженнями перебування в Україні і на Святій Землі. Ми всі, на протязі останнього року, молитовно і щиро підтримуємо наших братів і сестер, наших рідних і близьких, у цей нелегкий час випробування на нашій рідній Україні.

На слідуючий день, Свято Богоявлення, Владика Даниїл очолюючи Службу, у проповіді звертається до кожного через слово Боже, про необхідність одвічних цінностей, які роблять нас усіх причасниками вічної благодаті через покаяння.

З трепетом в душі збагнути те, що сталося тоді з волі Божої, Сам Господь Ісус Христос увійшов у води ріки Йордан, прийняв Хрещення від свого творіння для того, щоб піти на проповідь, показати дорогу до спасіння і очищення через покаяння.

Від імені настоятеля парафії Святого Іоана Хрестителя, від імені управи парафії, а також від всіх парафіян, щиро дякуємо за духовну і молитовну підтримку в часі цих «святих днів» нашому Архіпастирю Преосвященнішому Владиці Даниїлу.  На многії літа Владико!

Theophany Feast With His Grace Bishop Daniel

Theophany Feast With His Grace Bishop Daniel - 01/21/15

(40 images)


Strategic Plan

Prayer Books
Prayer Books
Prayer Book
Prayer Book
Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873