Parish Feast Day in Minneapolis, MN!
Parish Feast Day in Minneapolis, MN!

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

Parish Feast Day in Minneapolis, MN!

Святкування храмового свята в м. Мініаполісі

Іподиякон Володимир Суканець

 

В суботу, 1 Листопада 2014 р. Б. парафія святих Архистратигів Михаїла та Юрія в Мініаполісі штат Мінессота, була благословенна візитом свого правлячого архиєрея Єпископа Даниїла. В аеропорту Владику, котрий прибув на парафію у супроводі іподиякона Володимира Суканця, зустрічали члени парафіяльної управи громади. Після зустрічі Владику супроводили на зутріч із членами парафіяльної управи щоб почути від нього повчальні слова. Під час вечері Владика Даниїл не тільки насолоджувався стравами, які були приготовлені, але і розмовою, яку підтримували всі хто був у залі. Присутні мали багато питань до Преосвященішого Владики і він, як духовний пастир, відповідав на всі запитання та давав духовні настанови щоб члени парафіяльної управи були достойними лідерами у Винограднику Христовому.

В неділю, 2 листопада 2014 р. Б всі вірні парафії на чолі з отцем парохом та головою парафіяльної управи, а також дітьми зустрічали Преосвященнійшого Владику з традиційними хлібом, сіллю та квітами на порозі храму. Щирі привітання лунали в сторону Владики в цей день храмового свята парафії. Літургія, яку очолював Єписоп Даниїл з отцем Євгеном Кумкою та отцем Петром Сівком була наповнена присутністю Духа Святого, благовійно наповнювала душі побожних Християн благодаттю Божою. На виголоси духовенства відповідав чудовий парафіяльний хор (диригент Андрій Каркоць), який своїм благовгодним співом доповняв божественне дійство біля престолу Божого. Після прочитання Святого Євангелії Владика Даниїл доніс вірним Слово Боже. Суть якого навів наприкладі  з сучасного життя. Під час служби Преосвященніший Владика молився за мир і злагоду в Україні та й у цілому світі, беручи до уваги політичну і економічну нестабільність у світі. 

В кінці Літургії, Преосвященний Владика Даниїл, звертаючись до парафіян громади  від імені Собору Єпископів УПЦ США, передав церковну нагороду БЛАГОДІЙНИКА УПЦ США Анатолію Лисому (посмертно), його дружині та вдові - Дарії. Цитуючи слова нагороди під час 19 Звичайного Собору Української Православної Церкви США, владика Даниїл зачитав: “БЛАГОДІЙНИКИ НАШОЇ СВЯТОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ”. Ця нагорода є надана тим особам, як духовенству так і мирянам, котрі все своє життя присвятили церкві і своєю діяльністю  стали прикладами для інших. Ця нагорода буде проводитися щороку і надаватися не більше п'ятьом особам, чия присвята буде очевидна для кожного із нас.” П'ять номінантів цієї нагороди було вибрано, котрі отримали медальйон із іконою св. Андрія Первозваного, основоположника Христової Церкви в Україні, із словами: “Великий Благодійник” на переді, а ззаду із надписом “Продовжуйте справу св. Андрія Первозваного”. Наступні особи отримали цю нагороду:

 

ПРОТОПРЕСВІТЕР ВАСИЛЬ ДЯКІВ

ОМЕЛЬЯН СКОЧИПЕЦЬ

ВАЛЕНТИНА КУЗЬМИЧ

НАДІЯ МІРЧУК

 

ДОКТОР АНАТОЛІЙ ЛИСИЙ – ПОСМЕРТНО

1. Член Ради Миторополії

2. Член комісії Ради Митрополії по міжконфесійний відносинах в Україні.

3. Активіст Української Громади — представляючи нашу Церкву на різних подіях

4. Парафіянин та благодійник парафії св. Михаїла у м. Міннеаполіс, МН із дружиною Дарією та родиною. Вічна йому пам'ять!

Після Служби Божої всі перейшли до церковної залі,надзвичайно красиво оформленої Парафіянами та сестрами Павлюк, де учні школи українознавства виступили з невеликим концертом, який розпочався молитвою “Отче наш". Діточки своєю щирістю радували серця парафіян, потім всі мали можливість трохи підживитись смачним обідом. Під час обіду Владика Даниїл мав слово де, зокрема, він розповів про відвідування біженців та поранених солдатів в Україні, передаючи їм фінансову допомогу, зібрану парафіянами УПЦ США. Тут же була організована збірка на благодійний фонд Церкви. Всього було зібрано біля двох тисяч доларів. Подякувавши людям за їхню жертвенність Владика сказав, що любов і тепло їхніх сердець допоможуть тим хто потребує простої щоденної допомоги, беручи до уваги військовий стан в Україні.

Свято завершилось на великому піднесенні, люди ще довго не відпускали Владику Даниїла, кожний старався висловити свою прихильність і бажання частіших таких зустрічей в майбутньому, але доля, яку дав Господь Владиці, кличе його до пересохлої пустелі людського відношень, щоб Христовим словом давати життя новим паросткам у Божому Винограднику. 

Після подячної молитви, яку очолив Преосвященніший Владика Даниїл усі вірні заспівали: Іс полла еті, деспота!

Parish Feast Day in Minneapolis, MN!

Parish Feast Day in Minneapolis, MN! - 11/06/2014

(21 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2022
Calendar 2022
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873