Храмове свято в парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Рочестер
Parish Feast Day in Rochester, NY

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Храмове свято в парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Рочестер
Parish Feast Day at Protection of the Mother of God Parish in Rochester, NY

В неділю, 27 жовтня, 2013 завітало Свято Покрови і в парафію Покрови Пресвятої Богородиці м. Рочестер. З нагоди храмового свята і на запрошення настоятеля храму протоієрея Ігора Креховецького і Парафіяльної Управи з візитом до парафії прибули Митрополит УПЦ США Високопреосвященніший Владика Антоній і Голова Консисторії Преосвященніший Владика Даниїл з семiнаристами, а також священики Деканату протоієрей Юрій Касьянов, настоятель Церкви Святої Трійці з м. Чіктовага і ієрей Борислав Кронер, настоятель Церкви Святого Євангелиста Луки м. Варнерс.   

Святкування храмового свята розпочалося Вечірнею з Літією днем раніше, у суботу, яку очолив Високопреосвященніший Митрополит Антоній. Після Вечірні сестрицтво запросило духовенство, хор і всіх вірних на вечерю до парафіяльної залі. 

А вранці, в неділю, Владик при вході зустрічали діти з квітами, Голова Парафіяльної Управи Володимир Сухенко, Голова Сестрицтва Зіна Джус-Дібол, настоятель храму  о. Ігор з священиками деканату протоієреєм Юрієм Касьянов та ієреєм Бориславом Кронер. За українським звичаєм Владикам було вручено хліб з сіллю і квіти, а в  привітаннях всі побажали їм служити Українській Православній Церкві США багато, багато років у доброму здоров’ї і на славу Божу. Святу Літургію прикрасив чудовий духовний спів парафіяльного хору. Багато людей були присутні на Божественній Літургії. Вірні разом з духовенством перебували у молитовному єднанні, просячи у Пречистої Богородиці заступництва перед Богом.

Під час Святої Літургії Високопреосвященніший Владика Антоній виголосив духовну науку, в якій пояснив, що кожний православний християнин своїми справами, своїми добрими ділами і всім своїм життям повинен свідчити про святу Православну віру. Після Святої Літургії Владики привітали всіх вірних з храмовим святом, а також побажали всім здоров’я, щастя та Божого благословення. Також привітали і настоятеля храму та й побажали йому великої праці в духовному житті парафії, сприяти розвитку Церкви, вести паству до Бога та засівати слово Боже у серця вірних.

Богослужбова частина свята завершилась урочистим многоліттям, а також Владика Антоній вручив Почесні Грамоти за велику працю на благо Української Православної Церкви США - Голові Парафіяльної Управи п. Володимиру Сухенку, Сестрицтву парафії Покрови Пресвятої Богородиці (Голова Сестрицтва п. Зіна Джус-Дібол), старості п. Олексію Дига, Церковному Хорові і його диригентові п. Галині Сохань-Гридлі.

Духовенство і віряни, наповнившись благодаттю Божою, перейшли до парафіяльного залу, де на них чекав бенкет і концертна програма, яку підготували діти парафії і дівочий ансамбль “Mальви.” Програму бенкету в двох мовах вела Лідія Джус, яка на цьогорічному Соборі нашої Церкви була обрана до Митрополичої Ради. На бенкеті всім присутнім свою духовну настанову виголосив Преосвященніший Владика Даниїл. Також з короткою промовою виступили о. Юрій Касьянов і о. Борислав Кронер. На закінчення свята настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці о. Ігор Креховецький подякував архієреям і священикам за спільну молитву, а також усім своїм парафіянам і гостям, які своєю присутністю прикрасили храмове свято. А також подякував Парафіяльній Управі, Братству, Сестрицтву, Церковному хорові і всім, хто вклав свою працю в храмове свято. Храмове свято завершилось молитвою і благословенням владик.

Parish Feast Day in Rochester, NY!

Parish Feast Day in Rochester, NY! - 10/27/2013

(26 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
Prayer Books
image
Calendar 2021
image
Prayer Book

  

Recent Galleries

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873