15-річчя парафії Святого Андрія Первозванного в Атланті
15th Anniversary of Parish's Ministry in Atlanta, GA

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

15-річчя парафії Святого Андрія Первозванного в Атланті

«Біжать до церковці стежки і дороги,
Де божії дзвони гудуть,
До нашого Бога єдина дорога,
Народи, як води пливуть...»

Саме такі рядки з пісні спадають на гадку  про той недільний червневий ранок, коли і справді віряни спішили на особливе Богослужіння. Того дня в Українській Православній Церкві Андрія Первозванного в Атланті, де настоятелем є о. Богдан Марушак, з нагоди 15-річчя парафії, зустрічали Митрополита Антонія.

До такого свята готувалися всім миром і, забігаючи наперед, воно вдалося на славу. І, навіть зі збігом деякого часу, залишається в пам’яті світлим, змістовним, благословенним.

А все почалося з теплої хлібо-сільної зустрічі в притворі церкви парафіян, прихожан та гостей з Владикою. Йому були адресовані поетичні рядки про найбільшу цінність християнина – віру і церкву, які сама складала і натхненно прочитала  парафіянка церкви - Ольга Хенсон.

А потім було обрядове урочисте архиєрейське облачення в освячені ризи Його Високопреосвященства – Митрополита  Антонія, супроводжене молитвами та  професійним хоровим співом під керівництвом парафіянки Олени Юркевич. Ми також стали свідками чину висвячення в іподиякони Василя Юркевича.

На одному диханні минула святкова Літургія.  З уст Архиєрея було сказане змістовно -повчальне влучне слово проповіді, промовлене Євангельське вчення неділі Самарянки,  багато людей приступило до Святого Причастя.

Насамкінець, о. Богдан разом з Владикою вручили грамоти - подяки прафіянам за вклад у розбудову церкви, яка святкує 15-річчя та разом зі всіма стали до спільної світлини на тлі іконостасу.

А після Служби всі були запрошеними у відновлену силами вірян парафіяльну світлицю, де сестринство під мудрим керівництвом Руслани Мокринської, приймало смачним обідом.

Перед трапезою з короткою оповіддю про церковне життя православних українців Атланти виступив Президент церкви – Віталій Пензеник.
А наймолодші парафіяни –діти, привітали дорогого гостя віршами, Галина Протас прославила Богородицю поезією, а родина Юркевич – піснею.

Благословенні неділею Самарянки, кожен цього дня - і малий, і дорослий - був  натхненний почуттями робити щось ще більше для своєї церкви на славу Божу, як добрий самарянин.

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873