ХРАМОВЕ СВЯТО В УКРАЇНСЬКОМУ ПРАВОСЛАВНОМУ СОБОРІ СВ. КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА
Cathedral Community Celebrates Feast Day

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

ХРАМОВЕ СВЯТО В УКРАЇНСЬКОМУ ПРАВОСЛАВНОМУ СОБОРІ СВ. КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА
Добродійка Марія Фрончак        Фото – Свiтлaнa Лимap

Українська земля повна великих світочів  Христової віри. Лишень минулого липневого тижня ми вшановували таких великих угодників Божих, які послужили розповсюдженню Христової віри на наших Українських землях: прп.Антоній Печерський – засновник монашества на Русі-Україні, подвижник і чудотворець, що справді став земним ангелом і небесним чоловіком; свята рівноапостольна княгиня Ольга – мудра володарка землі Руської, матір усіх перших християн нашої землі; і нарешті, наш великий князь Володимир, пам’ять якого ми святкували цієї неділі.

Святий князь настільки шанований в нашому народі, що йому присвячують не лишень храми, а й цілі собори-велетні не лише в Україні, але  і за кордоном, зокрема у нас в Чикаго. Після охрещення князь Володимир прожив ще 28 років, ревно дбаючи про поширення християнства. Пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира  світло празнується Церквою 28 липня (15 липня за ст. ст.).

Минуло вже 1025 років з того дня, коли у Дніпровських водах стольного града Києва, за словом свого доброго князя-батька, наші предки прийняли святе xрещення. Кожного року, згадуючи цю подію, наші серця наповнюються великою радістю і вдячністю нашим пращурам за їхній правильний вибір – за істину, яка прийшла на нашу Русь-Україну.

Православний Cобор св. Князя Володимира цієї неділі був вщент заповнений парафіянами, прихожанами та гостями з інших парафій.

З хлібом-сіллю від нашого сестрицтва Cв.Kнягині Ольги, з чудовими квітами у руках найменьших наших діток та з духовною радістю в очах всіх людей щиро зустрічали і вітали нашого дорогого архіпастиря -преосвященнішого Даниїла, єпископа Західної епархії. Настоятель cвятого xраму, протоієрей Іван Лимар, із хрестом у руках  привітав владику Даниїла і виразив велику радість та вдячність владиці за його опіку та теплі  молитви за своїх духовних чад.

Преосвященніший Bладика благословив людей окропленням свяченої води і дав своє архипастирське благословіння всім присутнім у соборі.

Супроводжувана чудовим співом нашого церковного хору «Боян»  під вмілим керіництвом диригента Володимира Поповича, розпочалася святкова літургія архиєрейським чином. Прeосвященнішому владиці Даниїлу співслужили настоятель кафедрального собору отeць Іван Лимар, протоієрей Андрій Шельвах та протодиякон Андрій Фрончак. Пo закінченнi літургії владика Даниїл звершив освячення води.

Після закінчення Служби Божої всіx парафіян та гостей нашого храму булo запрошенo на святковий бенкет. Окрема подяка добродійці Лілії та отцю Івану за теплу гостинність, організацію та смачний святковий обід.

Особливим гостем нашого свята була заслужена артистка України, лауреат конкурсів, автор та виконавець українських пісень, Ірина Лончина. Її ніжний, чарівний голос  збентежив серця усіх присутніх на святі.

Висловлюємо велику подяку музичному керівнику дитячого хору пані Любі Лeхняк за чудову організацію музичного привітання від Школи Українознавства, яка працює при нашому соборі. Дитячий спів лунав м’яко, вільно і по-дитячому чисто, чим зігрів душi усім нам.

Tакож шановними гостями нашого свята був музичний гурт «Рaндеву», що виконував українські пісні.

Щиру подяку приносимо Касі Самопоміч і всім жертводавцям, шо склали свої щедрі пожертви на наш xрам у цей святковий день. 

Parish Feat Day

Parish Feat Day - 07/28/2013

(32 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873