УРОЧИСТЕ СВЯТКУВАННЯ ХРАМОВОГО СВЯТА ПЕРВОВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА В КЕРГОКСОНI, Н.Й.

УРОЧИСТЕ СВЯТКУВАННЯ ХРАМОВОГО СВЯТА ПЕРВОВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА В КЕРГОКСОНI, Н. Й.

У неділю 21 липня Парафія Місії св. Володимира урочисто відсвяткувала своє храмове свято в церкві св. первоверховних Апостолів Петра і Павла. Місцева громада та гості зібралися перед початком Божественної Літургії у Храмі, щоб привітати Митрополита, правлячoго ієрарха східноїєпархії, Владику Антонія. За нашою українською давньою традицією з хлібом і сіллю вітала п. Ніна Дудар, а з квітами вітали Владику дівчатка, Зоя Щепко, та Вікторія і Наталія МекМікен. При вході до храму настоятель о. Юрій Базилевський вітав владику з Хрестом та коротким привітальним словом.

О 10:00 год. розпочалася Свята Божественна Літургія, яку очолив владика Митрополит Антоній. Владиці Антонію співслужив настоятель, о. Юрій Базилевський, як рівно ж іподіякони-­семинаристи, Володимир Суканець, його двоюрідний брат Володимир Суканець і Едвардо Мауро Гогалвес. Як і що неділі у вівтарі прислуговували вівтарні прислужники Степан і Віктор Щепки-Гамілтон.

Богослужіння в цей день було надзвичайно духовно піднесеним бо в цей день Місія св. кн . Володимира відзначала своє десятерічча як також 10 річницю служіння о. Юрія в Божому винограднику. Хоч парафія була заснована ще в 60-тих роках, через зменшення парафіян і відсутність священника парафія перестала існувати. З приходом о. Юрія відновились регулярні богослужіння. В літні місяці богослужби відбуваються в каплиці св. кн . Володимира на Союзівці. Православні богослужби влітку відвідують члени дитячих таборів, фестивалів, з’їздів товариств та семінариучителів українознавства. Хоч каплиця св. кн Володимира належить до Союзівки парафіяни з власних коштів та з допомогою українських кредитівок відновили каплицю, яка була в дуже запущеному стані. В літньому сезоні в каплиці відправляються весілля і хрестини серед прекрасної природи. В зимову пору року каплиця на Союзівці не опалюється і тому богослужіння відбуваються в Церкві св. апостолів Петра і Павла.

Під час богослужби співав парафіяльний хор під керівництвом п. Ганни Щепко. Пані Ганна з великим умінням дерегує хором після нездужання проф. Володимира Бакума. Вона обнімає також функції дяка і голови парафії.

Після Божественної Літургії Високопреосвященніший Митрополит Антоній виголосив проповідь в якій звернув увагу на значення відвідування церковних богослужінь і додержування Божих і церковних заповідей членами нашої церкви. Після проповіді Владика вручив п. Ганні Щепко похвальну грамоту, за рекомендацією о. Юрія, за її ретельну працю в парафії. Святкове богослужіння закінчилось многоліттямвладиці і молитвою за Україну.

Святкування завершилися парафіяльною трапезою в під чистим небом на подвір'ї отця настоятеля. Трапезу прикрасив своїм чудовим співом і музикою молодечийансамбль “Коріння”, який складається з парафіяльної родини Щепків-Гамільтон, а саме Роксоляна — скрипка, Зоя - віолончель, Степан - сопілка і Віктор - барабан. Пані Катерина Гаврилюк розповіла присутнім вірші про емігрантів. Ще довго сиділи присутні парафіяни і гості спілкуючись поміж собою і насолоджуючись гарною погодою після днів спеки.

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873