Архипастирський візит Преосвященнійшого Владики Даниїла до парафії Святої Тройці у Сіетлі!
Archpastoral Visit of Bishop Daniel to Seattle, WA!

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Archpastoral Visit of Bishop Daniel to Seattle, WA!
Архипастирський візит Преосвященнійшого Владики Даниїла до парафії Святої Тройці у Сіетлі
о. Андрій та добродійка Надія Матлак

В п'ятницю 8 лютого 2013 року Божого, парафія Пресвятої Тройці у Сіетлі, штату Вашингтон, була благословенна візитом  Преосвященішого Владики Даниїла, Правлячого Архієрея Західної Єпархії. В аеропорту Владику Даниїла і отця Андрія з пані-добродійкою Надією Матлак зустріли голова управи парафії Андрій Пилиповець з парафіянкою пані Марією з квітами та теплими словами зустрічі.

Наступного дня представники парафіяльної управи мали зустріч з Владикою, отцем та пані-добродійкою, де до них також приєднався отець Іван Петрущак, який протягом багатьох років приїзджав щоб підтримувати духовне життя парафії і для служіння святої Євхаристії. Збори розпочали молитвою, щоб Святий Дух вів всіх доброю дорогою і допомагав з важливими рішеннями, які мали перед собою. Під час зборів обговорювалися майбутні плани праці парафіяльної громади і обговорювалося життя парафії назагал.

Перед Божественною Літургією в неділю, 10 лютого 2013 року, Владика Даниїл з отцями та пані-добродійкою відправилися на відвідини важко хворої парафіянки Марії Шевченко, довголітньої парафіянки,  яка багато зробила для парафіяльного життя. Владика з отцями спільно помолилися над хворою за її добре одужання, але через кілька днів почули звістрку, що вона упокоїлася в Господі. 

Всі віруючі очікували на приїзд Преосвященнійшого Владики Даниїла. При вході у Божий храм Владику вітали з традиційним хлібом та сіллю пан Василь Піскорський, а також молодше покоління парафіян, які підготували невеличку вітальну програму. Також з привітнім словом звернувся і отець Іван Петрущак не тільки від свого імені, але від імені усіх парафіян.

Під час служби у своїй повчальній проповіді Владика  та о. Андрій розповідали про хананеянську жінку, яка бувши в розпачі викрикує до Господа Нашого Ісуса Христа: “Господи, допоможи мені!” І ми повинні всі з таким щирим закликом звертатися до Всевишнього. Владика закликав усіх щоб їхня віра була живою, щоб молитва була палкою та зосередженою.

Після закінчення Святої Літургії парафіяльна громада мала коротенькі збори. На яких Преосвященнійший Владика Даниїл вручив ієрею Андрію Матлаку парафіяльний напрестольний хрест в знак того, що він стає їхнім духовним батьком та отцем настоятелем у парафії. Як духовний отець Владика дав отцю настанови, що шлях буде тернистий і багато праці буде в майбутньому, та нічого немає неможливого коли ми уповаємо на Боже милосердя і любов.

На закінчення отець Андрій давав всім присутнім цілувати Хреста, а одночасно і мав можливість познайомитися з парафіянами особисто.

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873