Різдво Господа Бога нашого і Спасителя Ісуса Христа – 2012

Постійна Конференція Українських Православних Єпископів поза межами України

На Різдво Господа Бога нашого і Спасителя Ісуса Христа – 2012

До улюблених священнослужителів, монахів та вірних Української Православної Церкви поза межами України та наших українських православних братів і сестер в Україні:

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

Вітаємо вас, наші улюблені діти, у цей світлий і радісний день Різдва Господа нашого і Спасителя Ісуса Христа! Христос — Спаситель світу – сьогодні являється як Христос-Немовлятко до всіх наших земних сімей. Нехай мир і злагода чудодійних святих різдвяних днів наповнять наше життя! Шукаймо радості, потіхи і допомоги у Вифлиємській печері де “ангели співають” і “прославляють новонароджене Дитя”.

Від глибини наших сердець і душ ми бажаємо вам тієї теплоти, миру і радості, що походить від Немовлятка, бо як ми співаємо у нашій давній українській різдвяній колядці: “З нами Бог”, “Нова радість стала, яка небувала”, бо “ У Вефлеємі нині новина — Пречиста Діва Сина породила”! У всьому світі, де є наші українські православні парафії чи то в Сполучених Штатах Америки, Канаді, Європі, Південній Америці, Центральній Америці, Австралії/Новій Зеландії, чи то на Україні - “Небо і земля сьогодні торжествують, ангели й люди весело святкують” бо ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

Нехай небесна Вифлиємська зірка, яка привела трьох царів до печери вифлиємської, завжди провадить вас, дорогі брати і сестри, по дорозі Божої Істини до почесного життя і праці:

Бог Предвічний народився!
Прийшов днесь із небес,
Щоб спасти люд свій весь,
І утішився.

Від самих перших років Християнства ця найстаріша українська колядка лунає по всій нашій Україні. Вона розказує нам про довгожданного Спасителя світу — Ісуса Христа так, як і пророкували старозавітні пророки - “спасти все людство”. Пророк Даниїл навіть вказав точний час народження Месії-Спасителя. Від Різдва Ісуса Христа почався новий календар історії.

Першими, хто прийшли поклонитися Христові у Вифлиємі, були прості пастухи, а потім прийшли три царі, які принесли із собою дари Христу-Дитині: золото — символізує любов і відданість, ладан —молитву і миро —терпіння. Отож, принесімо Всемогутньому Богові під час цих чарівних Різдвяних днів золото відданості Закону Божому, кадило, наповнене нашою побожністю та святістю життя і миро могутнього терпіння та зусиль за перемогу Бога та наших національних скарбів і цінностей.

Справді, “нова радість стала”, і “ У Вифлиємі нині новина — Пречиста Діва Сина породила”, “Небо і земля нині торжествують”, бо Бог так полюбив людство, що Він сам став одним з нас. Бог попередив трьох царів про злий намір Ірода і вони повернулися до своїх країв іншою дорогою. Сьогодні Бог нагадує нам — Своїм людям — про сучасних злих «іродів», котрі творять зло і гріх — і показує нам іншу дорогу, вічний шлях до нашої справжньої мети — до вічності.

Отже, і ми сьогодні зробимо тверде рішення так, як зробили три царі – ніколи не ступати на дорогу, котра веде до атеїстичного, бездуховного життя, знищення Божої Істини. Нехай світло Вифлиємської зірки завжди провадить нашу життєву подорож.

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

+ ЮРІЙ, Митрополит Української Православної Церкви Канади
+ АНТОНІЙ, Митрополит  Української Православної Церкви США
Місцеблюститель Української Православної Церкви в Діаспорі
+ ІОАН, Архиєпископ Української Православної Церкви в Діаспорі
+ ЄРЕМІЯ, Архиєпископ  Української Православної Єпархії Бразилії та Південної Америки
+ ІЛАРІОН, Єпископ  Української Православної Церкви Канади
+ АНДРІЙ, Єпископ  Української Православної Церкви Канади
+ ДАНИЇЛ, Єпископ  Української Православної Церкви США

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873