Bishop Daniel Visits the West Coast of USA
Bishop Daniel Visists the West Coast of USA

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Archpastoral Visit to Los Angeles, CA

Відвідини Парафії Святого Апостола Андрія у Лос Анжелес Преосвященнійшим Владикою Даниїлом, Єпископом Західньої Єпархії та Новопризначеним Головою Консисторії Української Православної Церкви у США.

добродійка Марія Штелень

16-го Грудня 2012 р. відбулось урочисте святкування Храмового Свята Парафії Святого Апостола Андрія Первозванного.

На передодні Храмового свята Преосвященніший владикаДаниїл відвідав школу українознавства в околиці Лос-Анджелесу, КА. Під час зустрічі Владика звернувся iз словами привітання до діток, вчителів та батьків школи. Владика Даниїл повчав дітей школи засад християнської вірита моралі, наголошуючи на важливості вивчення української мови та християнських засад віри та моралі. На закінчення діти школи подарували Владиці вінець українськиx пісень. На закінчення Владика провів коротку розмову з вчителями та батьками школи.

Напередодні свята, у Суботу, Преосвященний Владика Даниїл відслужив Молебень до Божої Матері за всіх дітей, батьків і вчителів, які пoстраждали і пережили наслідок нападу у школі штату Кенерікет, місті Ню Тавн. За всіх, які померли у тій трагедії, проспівали Вічна  Пам`ять. Владика Даниїл у свому слові підтвердив важність життя людини, важність молитви у тому, щоб застерегти дітей і кожного із нас від всякого лиха. Преосаященнійшим, також були згадані слова Президентом США до всіх американських батьків, обняти своїх дітей цього важкого пережитого часу, внаслідок якого було вбито 20 малолітніх дітей шкільного віку. Всі присутні у Церкві взяли благословення від владики Даниїла. Після цього Преосвященнійший Владика мав зустріч із Управою Парафії на Церковній Залі.

У Неділю, в день Храмового Свята Парафії, Владику зустрічали по нашій традиції, хлібом і сіллю. Голова Парафії др. Павло Міцевич, який є також і членом Митрополічої Ради нашої Консисторії УПЦ у США, своїм словом привітав Владику у нашій Пакафії. Після привітання Владики, настоятелем отцем Василем Штелень під спів Церковного Хору, “Достойно є”, яким є довголітній диригент Григорій Галик, владика у супроводі іподдіяконів та духовенства ввійшов до храму.

Почалась Свята Божа Літургія на якій була чисельна присутність, наших парафіян, прихожан та гостей, які прийшли помолитись і одержати духовну поживу від нашого духовного Предстоятеля Владики Даниїла.

Із нашим Дорогим Єпископом співслужили, духовенство із парафій Каліфорнійського Деканату, а це: декан о. Василь Савчур від Св. Володимира Парафії у Лос Анжелесі, о. Мирон Михайлюк і його іподдіякон Гері Гебит, із Парафії Покрова Божої Матері у Сан Дієго.

Було приємно бачити семинариста Василя Пасакас, із семинарії Святої Софії що у Саут Бавнд Брук, Ню Джерзі,який моливсь із всіми прислужниками у нашому Святому Вівтарі.

На Обіді у прибранній Святковій Залі, Був приготований смачний обід, нашими працьовитими Сестрицями.

Прийшли вшанувати наше свято, парафіяни із сусідніх парафій, Святого Володимира Української Православної Церкви та Української Католицької Церкви Пресвятої Богородиці.

Було багато присутніх людей, що нам було дуже приємно від нашого святкування. Голова Управи др. Павло Міцевич представив головний святковий стіл  духовенства та проводив програмою нашого свята.

Отець настоятель і всі духовні отці виступили із своїм привітальним словом. Вкінці святочного обіду, наш Владика виступив із важними інформаціями, про допомогу сиротинцям в Україні та іншими подіями нашої УПЦ США. Владика Даниїл Благословив,  закінчення трапези. Всі повертались додому із веселим святковим настроєм.

Bishop Daniel Visits LA Metropolitan Area

Archpastoral Visit to Los Angeles, CA - 12/17/2012

(26 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873