Parish Feast Day in Minneapolis, MN!
Parish Feast Day in Minneapolis, MN!
UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Parish Feast Day in Minneapolis, MN!
Святкування храмового свята в м. Мініаполісі
Диякон Андрій Матлак
В п’ятницю 9 Листопада 2012 р. Б. парафія святих Архистратигів Михаїла та Юрія в Мініаполісі штат Мінессота, була благословенна візитом свого правлячого архиєрея Єпископа Даниїла. В аеропорту Владику, котрий прибув на рарафію у супроводі диякона Андрія Матлака, зустрічали з квітами отець настоятель Євген Кумка та голова парафіяльної управи пані Валентина Яр. Після зустрічі Владику супроводили до церковного залу, де на нього чекали члени парафіяльної управи щоб почути від нього повчальні слова. Під час вечері Владика Даниїл не тільки насолоджувався стравами, які були приготовлені, але і розмовою, яку підтримували всі хто був у залі. Присутні мали багато питань до Преосвященішого Владики і він, як духовний пастир, відповідав на всі запитання та давав духовні настанови щоб члени парафіяльної управи були достойними лідерами у Винограднику Христовому.
Наступний день Преосвященніший Владика почав з молебня у святому храмі, який він відправив в присутності дітей та вчителів школи Українознавства. Під час молебню Владика звернувся до учнів школи щоб вони підтримали цьогорічну місійну групу і зібрали у себе дома іграшки, які вони більше не вживають, та намалювали малюнки для тих дітей, які перебувають в сиротинцях. Діти з уважністю вислухали Владику і всі одноголосно сказали, що вони з радістю допоможуть місійній групі. Після закінчення молебня Владика Даниїл, отець Євген та диякон Андрій відвідали дітей у класах та були присутні на заняттях. У класах учні вже працювали над домашнім завданням від Владики, вони вже малювали малюнки для дітей в сиротинцях. Діти були дуже захоплені тим, що Владика зайшов до них на класи також мали багато цікавих запитань. Владика ширив Слово Боже між дітьми та навчав любові один до одного. В одному з класів Владика розказував свою улюблену Новозавітню притчу про те, що ми є  “сіллю для світу”. Один із студентів після пояснення Владики зробив висновок що світ є “картопля фрі”,  а ми Християни є сіллю, яка надає смаку. Пізніше Владика мав зустріч з батьками студентів, деякі з них проявляли зацікавлення до подорожі з місійною групою.
Наприкінці дня Владика та духовенство відслужили Велику Вечірню під час якої Преосвященіший Владика Даниїл звернувся до присутніх людей з короткою проповіддю, він говорив про одну з ікон, яка є на тетраподі у церкві де зображений Христос як сіяч. Владика закликав вірних, що Християни завжди повинні слідкувати, яке слово ми сіємо між тими хто нас оточує. Після вечірньої для Владики та вірних була приготовлена вечеря. Під час цього дня правлячий архиєрей Західньої Єпархії відвідав хворого пана доктора Анатолія Лисого, який багато років був членом Митрополичого Собору, а також відвідав отця Михайла Кудановича.
В неділю 11 листопада 2012 р. Б всі вірні парафії на чолі з отцем парохом та головою парафіяльної управи, а також дітьми зустрічали Преосвященнійшого Владику з традиційними хлібом, сіллю та квітами на порозі храму. Щирі привітання лунали в сторону Владики в цей день храмового свята парафії. Літургія, яку очолював Єписоп Даниїл з отцями Євгеном Кумкою, отцем Петром Сівком та дияконом Андрієм Матлаком була наповнена присутністю Духа Святого, благовійно наповнювала душі побожних Християн благодаттю Божою. На виголоси духовенства відповідав чудовий парафіяльний хор (диригент Андрій Каркоць), який своїм благовгодним співом доповняв божественне дійство біля престолу Божого. Після прочитання Святого Євангелії Владика Даниїл доніс вірним Слово Боже. Суть якого навів наприкладі  з сучасного життя. Під час служби Преосвященніший Владика молився за всіх ветеранів, які служили у збройних силах Америки та України, та за добре повернення тих, які зараз ще служать цим націям. 
Після закінчення Божественної Літургії Владика нагородив "Благословенною грамотою" одну з парафіянок Зою Лозову Семенець, за її натхненні труди у Винограднику Христовому. Згодом, всі хто був у храмі Божому були запрошені до церковного залу для святкового обіду. Молодь парафії підготувала невеличку концертну програму з співами танцями та соло-виступами. Після святкової програми Владика мав коротку презентацію з слайд-шов про життя та похорон Блаженої пам’яті Митрополита Константита. У багатьох присутність було видно сльози на очах через те що вони були персонально знайомі з покійним Митрополитом.

Після подячної молитви, яку очолив Преосвященніший Владика Даниїл усі вірні заспівали: Іс полла еті, деспота.     
Parish Feast Day in Minneapolis, MN!

Parish Feast Day in Minneapolis, MN! - 11/11/2012

(30 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873