Урочисте Відкиття Навчального Року Української Православної семінарії св. Софії
New Academic Year at St. Sophia Seminary

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Урочисте Відкиття Навчального Року Української Православної семінарії св. Софії
Диякон Василь та Ілона Довган

24 вересня, 2012 року Божого у каплиці Святих Трьох Святителів Української Православної семінарії св. Софії (при осередку Митрополії Української Православної Церкви в США у Савт Бавнд Бруці, Н. Дж.) відбулося урочисте відкиття навчального року – одна із найважливіших подій у житті семінаристів та викладацького пересоналу. Підтримати семінаристів та розділити цю радісну подію приїхало 18 священнослужителів УПЦ в США. На святкування також прийшли усі працівники Консисторії та численні миряни.

Так як кожен християнин повинен починати свої добрі справи з молитви, так і початок навчального року семінарії почався Божественною Літургією, яку відслужив Преосвященніший Владика Даниїл у співслужінні із духовенством Церкви та в присутності Високопреосвященішого Архиєпископа Антонія, діючого ректора семінарії св. Софії,  та у супроводі хору іподияконів-семінаристів. Студенти та викладачі готували себе до подальшої плідної праці у духовній піднесеності та молитовності, адже тільки молитва є запорукою успішного навчання семінаристів, саме з молитвою, вони долають усі труднощі на своєму шляху до священства.

Під час проповіді проректор семінарії протоієрей Василь Завірюха навчав бути щирими та справжніми християнинами, зокрема, звертався до семінаристів з настановою на майбутнє. Також розповів про п’ятьох майбутніх студентів, яких вони з Владикою Даниїлом обрали для навчання в семінарії. Усі вони є покликані до служіння Богові і часто заради цього покликання жертвують своїм особистим життям,  залишають своїх батьків, друзів, а тапер будуть такі, що змушені будуть залишити свої сім’ї та навіть ще ненароджених дітей.

Усі ці слова заставляють кожного із нас задуматися над тим, хто такий священнослужитель і яким був його шлях до служіння Богові, і, зрештою, яким є його священиче життя у постійній відданості та самопожертві.

Після закінчення Божественної Літургії Преосвященніший Владика Даниїл звернув увагу на те, що кожен із семінаристів відіграє важливу і по-своєму неповторну роль у житті не тільки семінарії, але й багатьох прафїй УПЦ в США, адже під час подорожей з владиками  до різних парафій, вони завжди виявляють до людей свою християнську любов. Також Преосвященніщий Владика звернувся з батьківською настановою до тих, що будуть закінчувати цього року своє навчання в семінарії та до тих, в яких ще кілька років попереду.

Після закінчення Богослужіння Владика запрсив усіх до незвичного обіду, що був приготовлений  хлопцями-семінаристами, у вигляді  гамбургерів та хот-догів.

Серед численних представників української громади, пан Зенко Галкович, головний фінансовий управитель Української Національної Федеральної Кредитової Спілки вручив дарунка на потреби семінарії в сумі $500.

Отже, навчальний рік розпочався. Попереду ще багато буде злетів та падінь. То ж молімося за здоров’я семінаристів  та їхню вдалу дорогу до Божої науки.

New Academic Year at St. Sophia Seminary

New Academic Year at St. Sophia Seminary - 09/24/2012

(13 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2022
Calendar 2022
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873