Archpastoral Visit to Upstate New York!
Archpastoral Visit to Upstate to NY!

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Візит Високопреосвященнішого владики Антонія до Свято-Троїцької парафії в м. Чіктовага, Нью-Йорк
отець Юрій Касьянов
Настоятель Свято-Троїцької парафії в м. Чіктовага, Н.Й.

Високопреосвященніший владика Антоній відвідав одну з своїх парафій -  Свято-Троїцьку  парафію в м.Чіктовага, штат Нью-Йорк.

Ввечері в суботу 2 червня 2012 року Божого служили вечірню з літією, а в неділю 3 червня 2012 року Божого зі святковим піднесенням громада Свято-Троїцької парафії святкувала своє храмове свято - День Святої Трійці. Парафіяни із натхненням Святого Духа урочисто зустріли свого архипастиря владику Антонія, який прибув напередодні разом з Юрієм та іподияконом Андрієм - семінаристами семінарії святої Софії. На порозі церкви з пишним короваєм зустріла владику Антонія  голова сестрицтва Раїса Маклалан, а також від імені молоді Аня Вдов’юк  привітала теплими словами  та квітами. Зі щирими привітаннями, вдячностю і проханням про молитву та благословення звернувся настоятель парафії свящ. Юрій Касьянов.

Свято почалося… День Святої Тройці – натхненна подія, коли благодать Святого Духа вселяється в спільноту учнів Христа і творить Новозавітню Церкву, отже цей день став Днем зіслання Святого Духа на апостолів, день, який згадуємо ми сьогодні. Це – сила благодаті Духа Святого, яка в день П’ятидесятниці ввійшла в Церкву і завжди в ній перебуває. Саме зі сходження Святого Духа на апостолів починається історія створення Святої Вселенської  Апостольської Церкви, від якої ведуть своє походження всі сучасні християнські громади по всій землі. Після читання Євангелія aрхипастир виголосив проповідь, у котрій звернувся до всіх присутніх зі словом та повчанням про Святу Трійцю.

По закінченні Божественної Літургії Високопреосвященніший владика Антоній  з  настоятелем храму отцем Юрієм та з отцем Ігором Краховецьким з Рочестеру звершили чин коліноприклонної вечірньої Святої П'ятидесятниці. Після чого відбувся обхід храму з читанням чотирьох Єванглій, окропленням святою водою та благословенням Високопреосвященнішого владики Антонія. По завершенні богослужіння відбувся спільний святковий обід, де після молитви та благословення слово взяв голова управи Віктор Зибай, який привітав усіх зі святом і подякував владиці, священикам  та всім парафіянам. Під час смачного обіду з концертною програмою виступила сім'я Доценко, яка виконала багато українських музичних творів.

Час пролетів досить швидко і прийшла пора прощатися . Отож владика вирушив у дорогу,  продовжувати свою  пастирську, апостольську працю, зате  душевне задоволення і радісні хвилини від зустрічі і молитви та спілкування залишаться в пам'яті парафіян на довгий час.

Archpastoral Visit to Upstate New York!

Archpastoral Visit to Upstate New York! - 06/05/2012

Archpastoral Visit to Upstate New York!

(10 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873