Archpastoral Visit to Seattle, WA!
Archpastoral Visit to Seattle, WA

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Візит Преосвященійшого владики Даниїла в Сієтл, Вашингтон!

31 березня - 1 квітня, 2012 p. Преосвященійший Даниїл, єпископ УПЦ в США відвідав один із найвіддаленіших своїх приходів, парафію Пресвятої  Тройці в м.Сієтл штат Вашингтон. Супроводжував Владику семінарист, іподиякон Василь Довган.

Молода парафія, яка в цей нелегкий кризовий час зуміла перерости з місійної в постійну парафію з регулярними богослуженями, де в сьогоднішній день постало питання про купівлю землі, в особливий спосіб потребує молитви, благословення, поради і підтримки Архиєрея. Тому в час візиту було заплановано зустріч з церковною управою і парафіянами яка відбулась в суботу. Після зустрічі, спілкування і обговорення багатьох важливих питань було звершене вечіpнє богослужіння. Приємною несподіванкою для парафіян стала нагода приступити до Тайни Св. сповіді яку уділяв преосвященійший владика. Тим самим втілюючи слова Христові: "Хто з вас хоче стати великим,нехай буде вам слугою." (Мр.10:43-44)

В неділю 1 квітня в 11 год. з хлібом і словами вітання в дверях храму зустрічали владику п. Іван Дикун - один із засновників цієї парафії, п.Андрій Пилиповець - голова управи. Зі словами привітання, вдячності і проханням про молитву і благословення звернувся настоятель парафії свящ. Ігор Бобак. Запрошений був священик із сусідньої парафії з Портланду штат Орегон о. Іван Петрущак який прибув разом із сімєю.

Після читання Євангелії aрхипастир виголосив проповідь, у котрій наголосив на важливості посту і молитви як засобу для очищення душі і тіла від земних спокус.Також владика наголосив на неосуджені один одного, вказуючи приклад Марії Єгипетської, (пам’ять про яку згадує Свята Церква в цей день), як людину яка вірою в Христа, а пізніше своїми ділами зуміла переродитися з великої грішниці до подвижниці. "Віра без діл - мертва!" - пісумував владика словами ап. Павла.

Цього недільного дня велика кількість прихожан прийняли Святі Тіло і Кров Христову. По завершені богослуження відбувся спільний обід, за яким наймолодші парафіяни під проводом п. Ірини, дружини голови управи, продекламували вірші-молитви.

Після прощань,владика вирушив дальше у свою життєву, робочу, апостольську працю, але радість і душевне задоволення від зустрічі молитви і спілкувань залишиться в памяті парафіян на довгий час.

Archpastoral Visit to Seattle, WA!

Archpastoral Visit to Seattle, WA - 04/01/2012

Візит Преосвященійшого владики Даниїла в Сієтл, Вашингтон!

(26 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
Prayer Books
image
Calendar 2021
image
Prayer Book

  

Recent Galleries

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873