Archpastoral Visit to Seattle, WA!
Archpastoral Visit to Seattle, WA

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Візит Преосвященійшого владики Даниїла в Сієтл, Вашингтон!

31 березня - 1 квітня, 2012 p. Преосвященійший Даниїл, єпископ УПЦ в США відвідав один із найвіддаленіших своїх приходів, парафію Пресвятої  Тройці в м.Сієтл штат Вашингтон. Супроводжував Владику семінарист, іподиякон Василь Довган.

Молода парафія, яка в цей нелегкий кризовий час зуміла перерости з місійної в постійну парафію з регулярними богослуженями, де в сьогоднішній день постало питання про купівлю землі, в особливий спосіб потребує молитви, благословення, поради і підтримки Архиєрея. Тому в час візиту було заплановано зустріч з церковною управою і парафіянами яка відбулась в суботу. Після зустрічі, спілкування і обговорення багатьох важливих питань було звершене вечіpнє богослужіння. Приємною несподіванкою для парафіян стала нагода приступити до Тайни Св. сповіді яку уділяв преосвященійший владика. Тим самим втілюючи слова Христові: "Хто з вас хоче стати великим,нехай буде вам слугою." (Мр.10:43-44)

В неділю 1 квітня в 11 год. з хлібом і словами вітання в дверях храму зустрічали владику п. Іван Дикун - один із засновників цієї парафії, п.Андрій Пилиповець - голова управи. Зі словами привітання, вдячності і проханням про молитву і благословення звернувся настоятель парафії свящ. Ігор Бобак. Запрошений був священик із сусідньої парафії з Портланду штат Орегон о. Іван Петрущак який прибув разом із сімєю.

Після читання Євангелії aрхипастир виголосив проповідь, у котрій наголосив на важливості посту і молитви як засобу для очищення душі і тіла від земних спокус.Також владика наголосив на неосуджені один одного, вказуючи приклад Марії Єгипетської, (пам’ять про яку згадує Свята Церква в цей день), як людину яка вірою в Христа, а пізніше своїми ділами зуміла переродитися з великої грішниці до подвижниці. "Віра без діл - мертва!" - пісумував владика словами ап. Павла.

Цього недільного дня велика кількість прихожан прийняли Святі Тіло і Кров Христову. По завершені богослуження відбувся спільний обід, за яким наймолодші парафіяни під проводом п. Ірини, дружини голови управи, продекламували вірші-молитви.

Після прощань,владика вирушив дальше у свою життєву, робочу, апостольську працю, але радість і душевне задоволення від зустрічі молитви і спілкувань залишиться в памяті парафіян на довгий час.

Archpastoral Visit to Seattle, WA!

Archpastoral Visit to Seattle, WA - 04/01/2012

Візит Преосвященійшого владики Даниїла в Сієтл, Вашингтон!

(26 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873