Покровський Oбід у Mісті Мілвіл!
Pokrova Celebration in Millville, NJ!

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Покровський обід у місті Мілвіл
Євгенія Дохват

Уже стало доброю традицією, що кожного року, у жовтні місяці, сестрицтво “Св. Покрови” церкви Св. Апостолів Петра і Павла, що у місті Мілвіл, справляютьпокровський обід. Цього року ця подія відбувалася особливо торжественно і святково, бо саме у цей день нашу парафію відвідав Високопреосвященніший  Владика Архиєпископ Антоній у супроводі чотирьох семінаристів -іподияконів Андріана, Андрія, Юрія та Івана.

Ще на порозі церковної хати, з хрестом і хоругвами, Владику зустріли парафіяни, і процесійним ходом прийшли до Церкви. З хлібом і сіллю, квітами, словами великої поваги, вдячності і любови на порозі Церкви вітали Владику –Церковний староста п. Василь Кириченко, Голова сестрицтва “Св. Покрови“ п. Ніна Лебідь, та її заступниця п. Світлана Гладка. А у притворі храму Владику зустрів настоятель Церкви Св. Апостолів Петра і Павла, о. Анатолій Дохват. У вітальному слові священник просив Владику молитися за парафію, за сестрицтво.

Святково, торжественно проходила Свята Літургія, бо не лише о. Анатолій, але і сам Владика,Високоприосвященніший Архиєпископ Антоній, у стінах нашої церкви промовляв молитви до Бога за померлих настоятелів цієї церкви, будівничих, жертводавців а також просив у Бога здоров’я для усіх парафія цього храму. Святу Літургію супроводжував спів церковного хору під керівництвом п. Віктора Дзюби і п. Галини Аркето.

У своїй проповіді Високопреосвященніший Владика наголошував про важливі істини вчення Христового і теперішнього сьогодення. Давав глибоке і змістовне пояснення притчі Господньої про “Пастуха і овечу отару“, закликав людей робити правильний вибір у їхньому житті, який приведе їх не до погибелі а до вічного життя на небесах.

Завершилась Літургія багаторазовим многоліттям для нашого Владики Антонія, для братства, сестритсва, і всіх парафіян церкви.

Після завершення Божественної Літургії і спільної фотографії всі присутні зустрілись у церковній залі на святковому “Покровському обіді”. Натрудженими руками сестриць, під керівництвом п. Ніни Лебідь було приготовлено смачний обід і найсмачніші у південому НьюДжерзі вареники, голубці, та безліч інших страв. Вражав своєю різноманітністю стіл з солодкими виробами: тортами, тістечками. Особливо турбовалась про це п. Надя Майло, щоб приготувати для Владики тістечка без великого вмісту цукру.

Від усієї церковної громади, голова Церковної Управип. Анатолій Зінченко подякував за відвідини Владикою нашої парафії та усім присутнім за працю на благо Церкви, закликав усіх її підтримувати. До слова долучився п. Віктор Дзюба і говорив про братство і сестритство та їхню роль у розбудові Церкви.

Радість і насолоду принесла усім присутнім концертна програма, підготовлена п. Анною Мостовою і п. Віктором Дзюба. Концертна програма розпочалась виконанням гімнів Америки і України у супроводі скрипки і акордіона, а потім звучали традиційні українські мотиви, українські народні пісні.

Під кінець святкового обіду виступали: голова сестрицтва п. Ніна Лебідь і її заступниця п. Світлана Гладказ словами подяки усім присутнім, що брали участь у підготовці до приїзду Владики, та семінарист Андрій дякував за теплий прийом. У своєму заключному слові, о.Анатолій ще раз подякував усім присутнім, бажав міцного здоров’я всім парафіянам, а особливо Голові сестрицтва п. Ніні Лебідь, яка багато місяців хворіла, дякував семінаристам, сказавши їм, що вони готуються до дуже відповідальної роботи на ниві Христовій,- пастирського служіння. Особлива подяка була нашому Владиці, Високоприосвященнішому Архиєпископу Антонію за візит, за повчальні слова проповіді, за молитву.                                   

Pokrova Luncheon in Millville, NJ!

Pokrova Luncheon in Millville, NJ! - 11/01/2011

Pokrova Luncheon in Millville, NJ!

(7 images)


Share This:< PreviousNext >

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873