0 Items / $0.00
Уздоровлення двох біснуватих
Home /

Уздоровлення двох біснуватих

В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа.

В п'яту неділю після зішесття Святого Духа свята церква подає нам науку з події, що мала місце на березі землі Гадаринської. 3устріли Ісуса Христа двоє розумово хворих - опановані злим духом. Ісус Христос зцілив біснуватих без їхнього бажання й послав злих духів у стадо свиней, яке паслось поблизу. Весь гурт свиней кинувсь з кручі в воду й потонув.

Розум біснуватих не міг уявити, що для них важне, бо був опанований злим духом. Христос в цій події дає нам повчання.

Перше: В цім випадку Христос виявляє Його силу творити чуда ( дії — на котрі людина не може дати пояснення, як це вона пояснює явища природи). Чуда Господь може творити і на прохання людини і без прохання, як це ми читаємо в сьогоднішній Євангелії. Два біснуваті не могли виявити свого бажання, бо розум їх був затемнений злим духом. Чи багато випадків ми спостерігаємо сьогодні? В різних прошарках сьогоднішнього суспільства, це можете спостерегти.

Остерігайсь впливу зла; скріпляй себе наукою Господа нашого, Ісуса Христа.

Друге: “...ціле місто назустріч Ісусові вийшло... стало благати, щоб пішов собі з їхнього краю” (Мтв. 8,34). Втрата свиней була великою утратою для них. Людина захоплена власним матеріальним станом. Її не цікавить зцілення ближнього від вічного нещастя. Це теж ми можемо бачити у всіх прошарках людського життя. Господь Бог дає кожній людині талант чи два, творити в земному житті добро для себе й для ближнього свого. Не нехтуй своїм талантом, вживай його для добра всіх, а Господь обдарує тебе згідно твоєї заслуги.

... завжди і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Fr. Alexis Limonczenko
San Francisco, СА

Strategic Plan

Prayer Books
Prayer Books
Prayer Book
Prayer Book
Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873