«Ой, господаре, господарочку!»

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

«Ой, господаре, господарочку, Пусти в хату Маланочку!»
Ірина Ценглевич, Чикаго

У суботу, 16 січня, парафіяни церкви Пресвятої Тройці (м. Бенсенвіл) святкували «Маланку», або іншими словами старий Новий рік. Стільки вражень, що й не знаю, з чого почати. Напевно - з найважливішого. Приємним сюрпризом для всіх був приїзд Високопреосвященішого Владики Даниїла. Привітавши присутніх та поблагословивши трапезу, Владика мав можливість поспілкуватися з наймолодшими парафіянами. Діти обступили його і з цікавістю вслухалися в кожне слово. В цей день дітлахів чекало багато цікавих несподіванок. Настоятель храму о. Богдан Калинюк, як і обіцяв, зробив для них справжнє свято: розваги, піца і, звичайно, подарунки.

Дорослі теж не нудьгували: для них організували театралізоване шоу, танці, грали українські музики, їх пригощали смачними стравами. Що й казати, вміють парафіяни бавитися самі та ще й зацікавити гостей. А гості й справді були поважні: представники каси «Самопоміч», зокрема президент п. Богдан Ватраль з дружиною, Генеральний консул України в Чикаго Костянтин Кудрик з дружиною, о. Богдан Налисник з дружиною, мер міста Вуддейл Кен Джонсон. Завітала і власниця ресторану «У газди» пані Беата, яка вручила парафії щедрий дарунок для церкви.

Гучними оплесками зустріли присутні виступ пана Б. Ватраля, який від імені Ради Директорів привітав усіх зі святами та вручив чек на розвиток церкви. Радує те, що не зважаючи на складну фінансову ситуацію в країні, «Самопоміч» ніколи не стоїть осторонь, а живе проблемами громади і кожного з нас. Тому наш з вами святий обов'язок в свою чергу підтримати кредитівку, відкривати в касі рахунки, приводити туди дітей, друзів і знайомих. Бо в кінцевому результаті всі наші вкладення в той чи інший спосіб повертаються на потреби рідної української громади.

Свято продовжувалось, люди з нетерпінням чекали півночі. А коли годинник пробив 12-ту годину, всі дружно встали і заспівали « Ще не вмерла Україна». Неможливо передати словами той настрій, який в цю мить панував у залі. Це треба було бачити і відчути.

Скажу тільки одне - свято «Маланки» вдалося на славу! І все це завдяки настоятелю о. Богдану Калинюку з родиною, голові парафії пану Юрієві Демченку, братству та сестринству, музичному гурту «Україна» під керівництвом Ігора Хитрого. Особлива подяка Роману Сидоруку та Володимиру Дуді за цікаву музичну програму, а також Петру Ковтуну за професійний відеомонтаж.

І на сам кінець ще раз вітаємо усіх українців з Новим 2010 роком! Нехай у цьому році здійсняться всі наші мрії і сподівання. Здоров'я вам усім, щастя і радості, миру, добра і Божого благословення!

Світлини Петра Ковтуна - «Час і Події»

Share This:< PreviousNext >

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2022
Calendar 2022
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873