Javascript Menu by Deluxe-Menu.com

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Владикa єпископ Даниїл взяв участь в зустрічі Президента України Віктора Ющенко із представниками української громади США в Нью-Йорку!

22 вересня 2009 року Преосвященний єпископ Даниїл, правлячий архиєрей Західної єпархії Української Православної Церкви в США, представляючи голову Консисторії Української Православної Церкви в США владику архиєпископа Антонія, у супроводі о. Володимира Штеляка,  о. Віктора Вронського з  дружиною,  о. Юрія Базилевського з  дружиною,  о. Iвана Лишика з  дружиною та семiнариста  Василя Довгана взяв участь в зустрічі Президента України Віктора Ющенко із представниками української громади США в Нью-Йорку. У зустрічі взяла участь дружина Президента пані Катерина Ющенко.

Під час зустрічі Глава держави ознайомив представників громади з сучасними внутрішньополітичними процесами в Україні, а також поінформував про внесені ним до Верховної Ради ініціативи щодо конституційних змін.

Президент відзначив важливу роль української громади США у відстоюванні інтересів України. Він подякував українській спільноті Америки за допомогу Україні в її національній розбудові, за їхню державницьку позицію у важливих для України питаннях.

Президент підкреслив, що напередодні президентських виборів українське суспільство знову знаходиться на переломному моменті своєї історії. Він наголосив, що як Президент гарантує, що вибори пройдуть у повній відповідності до світових демократичних стандартів. Наприкінці зустрічі Президент вручив державні нагороди України видатним представникам української громади США.

Зустріч Президента України і пані К.Ющенко з представниками української громади США відбулася в приміщенні Українського музею Нью-Йорка. Перед її початком Віктор і Катерина Ющенки також оглянули експозицію виставки українського художника і скульптора Ігоря Гречаника.


Share This:< PreviousNext >
You might also like:
Strategic Plan

   UOW Archive            UOL Archive

 Prayer Books              Green Prayer Book
 
     
 

Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495;
South Bound Brook, NJ 08880
732-356-0090 (Phone) / 732-356-5556 (Fax)

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue; Somerset, NJ 08873

Email:
consistory@uocofusa.org
webmaster@uocofusa.org 

   News
 Announcements
 All
 
 

Powered by Orthodox Web Solutions